2 min. čítanie

Reddit vylepšil interakcie na mobilných zariadeniach

Reddit uviedol sériu vylepšení do svojho mobilného užívateľského rozhrania. Zameral sa na zjednodušenie interakcie užívateľov a podporu zapojenia do komunity.

Reddit vylepšil interakcie na mobilných zariadeniach
Zdroj: Reddit

V aplikácii Redditu sa zjednoduší prístup ku komentárom a zároveň sa budú načítavať rýchlejšie. Klepnutím na tlačidlo odpovede sa teraz priamo otvorí zoznam komentárov, čím sa odstráni potreba posúvania sa okolo hlavného príspevku.

“Konverzácie sú základom Redditu a odlišujú nás od zvyšku internetu. Prostredníctvom príspevkov a komentárov sa používatelia zapájajú do komunikácie medzi sebou a so svojimi komunitami,” uvádza platforma.

Nový kontextový panel na vrchu stránky s komentármi umožňuje užívateľom jednoducho sa kedykoľvek vrátiť späť k hlavnému príspevku.

Jednoduchšie bude aj prezeranie médií. Užívatelia teraz môžu kliknúť na obrázky alebo videá vo svojom zozname príspevkov, aby sa zobrazili v plnej veľkosti. Reddit zaviedol aj jednotný prehrávač médií a nové prechody, čo uľahčuje užívateľom interakciu s obsahom v aplikácii.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber

Tieto aktualizácie majú za cieľ poskytnúť užívateľom intuitívnejšie užívateľské prostredie, uľahčiť plynulú navigáciu cez obsah a podnecovať aktívne zapájanie sa do diskusií.

Hoci Reddit v našich nepatrí medzi top platformy, špecifická cieľovka môže byť zaujímavá aj pre e-commerce hráčov. Napríklad subreddit r/Slovakia má približne 190 000 členov a v rámci r/CzechRepublic je to približne 373 000 subscriberov.

Navyše, Reddit nedávno zaviedol nový reklamný formát “Free-Form Ads”, ktoré budú vyzerať ako organické príspevky na platforme.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+