21. októbra 2019
21. októbra 2019

Ako prebiehal prvý ecommerce ples na Slovensku

< 1 min čítanie

Prvý ples pre všetkých nadšencov e-commerce a online podnikania na Slovensku, Ecommerce ples, sa uskutočnil 27. januára v DK Ružinov v Bratislave.

Myšlienka zorganizovať takýto ples vznikla v hlave Tomáša Vrtíka z Expandeco. Na mnohých konferenciách a afterparty vypozoroval, že ecommerce komunita je známa svojou otvorenosťou ako aj tým, že sa vie dobre zabávať. Na Slovensku ani v Česku sa dovtedy celovečerný ples pre online podnikateľov nikdy nekonal. Toto boli dostatočné dôvody na zorganizovanie eventu, na ktorom si všetci mohli navzájom vymieňať svoje know-how, networkovať a zabávať sa.

Moderátorom tohto plesu bol Ján Gordulič, v programe vystúpila aj živá kapela Sway band, kúzelník Radek Bakalář, electro a swing DJ Peter Ondruš a známa dvojica Gipsy Čáve.

Ecommerce ples podporil peknú myšlienku a mal aj charitatívny rozmer. Výťažok z plesu sa rozhodli organizátori venovať Detskému kardiocentru v Bratislave.

„Od začiatku sme vedeli, že touto akciou chceme podporiť nejakú peknú myšlienku. Výťažok z plesu sme sa po internej porade rozhodli venovať Detskému kardiocentru v Bratislave. Najmä vďaka generálnym partnerom Zásielkovňa.sk, iSklad.sk​,​ RIESENIA.com​, Webglobe-Yegon​, ROIvenue​ a ďalším partnerom a podporovateľom môžeme myšlienku nezištne pomôcť zrealizovať.“ hovorí Tomáš Vrtík.

Získaj novinky ako prvý

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.

Autor článku

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy. marketérov a všetkých fanúšikov ecommerce. Prinášame novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta ecommerce a marketingu.


Posledné
Obľúbené