2 min. čítanie

Ako prebiehal prvý ecommerce ples na Slovensku

Prvý ples pre všetkých nadšencov e-commerce a online podnikania na Slovensku, Ecommerce ples, sa uskutočnil 27. januára v DK Ružinov v Bratislave.

Ako prebiehal prvý ecommerce ples na Slovensku

Myšlienka zorganizovať takýto ples vznikla v hlave Tomáša Vrtíka z Expandeco. Na mnohých konferenciách a afterparty vypozoroval, že ecommerce komunita je známa svojou otvorenosťou ako aj tým, že sa vie dobre zabávať. Na Slovensku ani v Česku sa dovtedy celovečerný ples pre online podnikateľov nikdy nekonal. Toto boli dostatočné dôvody na zorganizovanie eventu, na ktorom si všetci mohli navzájom vymieňať svoje know-how, networkovať a zabávať sa.

Moderátorom tohto plesu bol Ján Gordulič, v programe vystúpila aj živá kapela Sway band, kúzelník Radek Bakalář, electro a swing DJ Peter Ondruš a známa dvojica Gipsy Čáve.

Ecommerce ples podporil peknú myšlienku a mal aj charitatívny rozmer. Výťažok z plesu sa rozhodli organizátori venovať Detskému kardiocentru v Bratislave.

„Od začiatku sme vedeli, že touto akciou chceme podporiť nejakú peknú myšlienku. Výťažok z plesu sme sa po internej porade rozhodli venovať Detskému kardiocentru v Bratislave. Najmä vďaka generálnym partnerom Zásielkovňa.sk, iSklad.sk​,​ RIESENIA.com​, Webglobe-Yegon​, ROIvenue​ a ďalším partnerom a podporovateľom môžeme myšlienku nezištne pomôcť zrealizovať.“ hovorí Tomáš Vrtík.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy. marketérov a všetkých fanúšikov ecommerce. Prinášame novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta ecommerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
2 min. čítanie

Ecommerce Bridge LIVE pokračuje! Tentokrát 16.2 v Prešove

Po úspešnej prvej konferencii Ecommerce Bridge LIVE v Trnave sa “roadshow” presúva na východ do Prešova. V Trnave sme sa veľa vecí naučili a preto prichádzame do Prešova o to múdrejší a lepšie pripravení 🙂 Zapracovali sme na programe konferencie aj na LIVE streame. Čo vás v Prešove čaká a neminie: line-up piatich prednášajúcich expertov […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
11 min. čítanie

Najväčšia moravská konferencia pre e-shopy je tu. Poďte to zažiť s nami!

Pre mnohé e-shopy sa pomaly, ale isto začína náročné obdobie. Ústup koronavírusových opatrení, začiatok vojny na Ukrajine a s tým súvisiaci nástup hospodárskej recesie pravdepodobne ukončia hody, ktoré vo svete e-commerce vládli posledné dva roky a prejavia sa nižšou ochotou spotrebiteľov nakupovať. Napriek tomu existuje pomerne veľa e-shopov, ktoré sa s touto situáciou vyrovnávajú s […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok