Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Priložte ruku k dielu v prieskume E-shop Barometer

E-shop Barometer už niekoľko rokov prináša cenné informácie o vývoji miestneho e-commerce odvetvia. Pomáha pochopiť dynamiku trhu a jeho transformáciu rok od roka. 

Priložte ruku k dielu v prieskume E-shop Barometer
Zdroj: Depositphotos

Staňte sa súčasťou 8. ročníka prieskumu slovenských e-shopov. Vyplnenie dotazníka trvá približne 5 – 7 minút a je k dispozícii do piatka 1.12.2023 vrátane. Cieľom prieskumu je zmapovanie očakávaní spojených s prichádzajúcim obdobím a reflexia najväčších výziev uplynulého roka. Každoročne prináša čerstvý pohľad na aktuálnu situáciu slovenskej e-commerce scény.

Prieskum je realizovaný v predvianočnom období medzi slovenskými e-shopmi s rôznorodou ponukou produktov a služieb. Oslovení sú zástupcovia slovenského e-commerce, ktorí ponúkajú široké spektrum produktov a služieb pre koncových spotrebiteľov a firmy. Medzi respondentami sú ako zástupcovia etablovaných, tak aj začínajúcich e-shopov. Anketu a jej vyhodnotenie organizuje agentúra ui42 v spolupráci s KPMG.

Okrem cenného prehľadu o vývoji trhu, ktorý E-shop Barometer prinesie, môžete získať ešte ďalšiu odmenu. 10 vyžrebovaných účastníkov sa poteší najobľúbenejšej spoločenskej komunikačnej hre na Slovensku čLOVEčina. Zapojte sa do prieskumu ešte dnes, získajte prehľad a šancu na odmenu.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+