1 min. čítanie

Priložte ruku k dielu v prieskume E-shop Barometer

E-shop Barometer už niekoľko rokov prináša cenné informácie o vývoji miestneho e-commerce odvetvia. Pomáha pochopiť dynamiku trhu a jeho transformáciu rok od roka. 

Priložte ruku k dielu v prieskume E-shop Barometer
Zdroj: Depositphotos

Staňte sa súčasťou 8. ročníka prieskumu slovenských e-shopov. Vyplnenie dotazníka trvá približne 5 – 7 minút a je k dispozícii do piatka 1.12.2023 vrátane. Cieľom prieskumu je zmapovanie očakávaní spojených s prichádzajúcim obdobím a reflexia najväčších výziev uplynulého roka. Každoročne prináša čerstvý pohľad na aktuálnu situáciu slovenskej e-commerce scény.

Prieskum je realizovaný v predvianočnom období medzi slovenskými e-shopmi s rôznorodou ponukou produktov a služieb. Oslovení sú zástupcovia slovenského e-commerce, ktorí ponúkajú široké spektrum produktov a služieb pre koncových spotrebiteľov a firmy. Medzi respondentami sú ako zástupcovia etablovaných, tak aj začínajúcich e-shopov. Anketu a jej vyhodnotenie organizuje agentúra ui42 v spolupráci s KPMG.

Okrem cenného prehľadu o vývoji trhu, ktorý E-shop Barometer prinesie, môžete získať ešte ďalšiu odmenu. 10 vyžrebovaných účastníkov sa poteší najobľúbenejšej spoločenskej komunikačnej hre na Slovensku čLOVEčina. Zapojte sa do prieskumu ešte dnes, získajte prehľad a šancu na odmenu.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+