Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Predajca nábytku Vivense vstupuje na český trh

Značka Vivense vstupuje na český trh. Svoj tovar ponúka prostredníctvom e-shopu, ale plánuje otvoriť aj vlajkovú predajňu v Prahe.

Predajca nábytku Vivense vstupuje na český trh

Zlepšenie konkurenčného prostredia

Spoločnosť Vivense, ktorá sa špecializuje na predaj nábytku, dekorácií a bytových doplnkov, vstupuje na český trh. V súčasnosti pôsobí v Spojenom kráľovstve, Nemecku a Turecku. V krajine plánuje otvoriť fyzickú pobočku. Používa slogan “Umožniť ľuďom pekne žiť”. 

Vivense prináša na český trh dizajnové a nábytkové výrobky a bytové doplnky. Jej cieľom je vytvoriť konkurenciu pre zavedené značky v českom prostredí. Spoločnosť spustila e-shop a plánuje otvoriť vlajkovú predajňu v Prahe. Zatiaľ sa však spolieha najmä na predaj prostredníctvom digitálnych kanálov.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber

Pri objednávkach nad 200 € garantuje dopravu a vynesenie do bytu zdarma. Chce osloviť najmä zákazníkov, ktorí hľadajú moderný, kvalitný a štýlový nábytok a bytové doplnky. V súčasnosti predáva v Českej republike tisíce produktov naprieč cenovými kategóriami a postupne bude svoj sortiment rozširovať. Okrem toho v najbližších mesiacoch oznámi prvé spolupráce s ambasádormi.

Pre strategický marketing si značka vybrala kreatívnu agentúru so zameraním na digitálny marketing, advertia digital. PR a mediálnu komunikáciu zverila Vivense PR štúdiu Punchline.

“Tieto sesterské agentúry sa ukázali ako strategicky zmýšľajúci a spoľahliví partneri, s ktorými úspešne hľadáme najlepšie cesty pre postupný rast,” hovorí country manažérka Nina Třísková.

credit: Mediaguru

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?
3 min. čítanie

Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?

Rozšírená realita, virtuálna realita a živé vysielanie môžu značkám pomôcť zvýšiť príťažlivosť a zlepšiť online nakupovanie. Pre budúcnosť e-commerce bude dôležité sledovať a využívať nové technológie, aby sa zlepšila zákaznícka skúsenosť a prilákali noví zákazníci.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+