3 min. čítanie

Čo vás čaká na najväčšej e-commerce konferencii na Slovensku v roku 2023? (J. Jarabica – Blueweb)

E-commerce je dnes už neodmysliteľnou súčasťou moderného podnikania. Za posledné roky prešiel výrazným vývojom. Mnohí podnikatelia sa rýchlo adaptujú a presúvajú svoje obchody do online prostredia. A práve z tejto iniciatívy vzišla konferencia Upterdam, ktorá je aktuálne najväčšou e-commerce konferenciou na Slovensku. Ich cieľom je priblížiť podnikateľom novinky, trendy a inovácie v oblasti e-commerce. Viac o konferencii UPTERDAM 2023 nám do štúdia Ecommerce Bridge prišiel porozprávať Jakub Jarabica z Blueweb.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
SLEDUJTE TENTO OBSAH Ako podcast

V rozhovore sa dozviete:

    • 01:05 Prečo Blueweb prebral organizáciu Upterdamu?
    • 03:38 Pre akú cieľovú skupinu je to presne určené?
    • 04:30 Čo je hlavným ťahákom programu?
    • 08:22 Bude po skončení aj afterparty?
    • 10:21 Čo si sľubujete od umiestnenia väčšieho počtu stánkov na konferenciu?
    • 12:07 Ako to bude na konferencii s lístkami?
    • 18:48 Bude dobrý catering?
Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber

Prečo Blueweb prebral organizáciu Upterdamu?

Spoločnosť Blueweb bola vždy čiastočne do konferencie zainteresovaná. Či už zo začiatku ako účastník, následne drobnou pomocou pri organizácii, až po prevzatie kompletného chodu prípravy akcie. Konferencia mala tradíciu a svojich sledovateľov, preto im to dávalo zmysel pokračovať a nie zakladať si vlastný projekt.

Pre akú cieľovú skupinu je to presne určené?

Celodňová konferencia na Slovensku v rámci e-commerce tento rok nie je, takže skutočne sa jedná o najväčšiu akciu pre ľudí z oblasti digitálneho predaja a online marketingu. Konferencia však nie je vyslovene určená len pre túto cieľovú skupinu. Program je navrhnutý tak, aby si tam každý z marketingovej oblasti niečo našiel.

Čo je hlavným ťahákom programu?

Leitmotívom konferencie sú posledné tri roky online predaja na Slovensku. Ako boli e-shopy ovplyvnené nástupom Covid19 a ako to potom všetko po odznení upadlo. Pôjde o praktické prezentácie, ktoré by mali účastníkom pomôcť v ich biznise vďaka konkrétnym príkladom.

Bude po skončení aj afterparty?

Množstvo ľudí chodí na podobné akcie práve len kvôli networkingu a afterparty. To si Jakub Jarabica všimol na sociálnych sieťach alebo pomocou prieskumov, ktoré si robili na LinkedIne. Návštevníci sa môžu tešiť na stand-up výstup, saxofonistku a aj dídžeja, ktorý bude baviť ľudí až do rána. Pri téme ubytovania taktiež nemusíte zúfať, v Senci je viacero hotelov, ktoré budú pre návštevníkov k dispozícii. V jednom konkrétnom dokonca Blueweb vybavil špeciálne ceny.

Čo si sľubujete od umiestnenia väčšieho počtu stánkov na konferenciu?

Hlavnou zmenou oproti poslednému ročníku bude umiestnenie stánkov do vnútorného priestoru. Ľudia tak budú menej závislí od počasia. Pri stánkoch bude aj menšie pódium, ktoré bude slúžiť práve na odprezentovanie vystavovateľov. Avšak nemusíte sa báť, tieto prednášky nebudú ničím zaostávať za hlavným programom. Okrem toho sa účastníci môžu tešiť aj na sedem profesionálnych konzultantov, ktorí im budú vedieť poradiť v rôznych oblastiach podnikania.

Pozvánka na akciu UPTERDAM 2023

Ako to bude na konferencii s lístkami?

K dispozícii sú dva typy lístkov:

 • v hlavnom lístku je vstup do prednáškovej sály, na catering a potom aj na afterparty
 • druhá možnosť je registrácia len do expo zóny, kde budú vystavovatelia.

Či si človek zakúpi hlavný lístok, alebo mu postačí vstup na expo, tá návratnosť tam bude tak či tak obrovská. Je to len na vás, čo z toho viete získať.

Bude dobrý catering?

Jedlo bude skutočne dobré, bude ho veľa a každý si príde na svoje. 💟

Zdieľať článok
Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge

Spoluzakladateľ projektu Ecommerce Bridge a riaditeľ affiliate siete Dognet, ktorá aktuálne pôsobí v 13 krajiných strednej Európy a Balkánu.

Tento článok ti prináša

Upterdam

Či už si začínajúci podnikateľ v e‑commerce alebo skúsený profesionál, Upterdam ti ponúka jedinečnú príležitosť získať nové poznatky, rozšíriť sieť kontaktov a inšpirovať sa od najlepších. Nechýbaj na najväčšej slovenskej konferencii svojho druhu, čaká ťa celodenný program plný zaujímavých rozhovorov a diskusií. A nezabudni si vychutnať aj skvelé občerstvenie!

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako dokáže umelá inteligencia e-shopom ušetriť veľa času a peňazí? (Tomáš Brunovský, MagicScript)
4 min. čítanie

Ako dokáže umelá inteligencia e-shopom ušetriť veľa času a peňazí? (Tomáš Brunovský, MagicScript)

Umelá inteligencia ako buzzword posledných mesiacov stále rezonuje v marketingových a biznis kruhoch. Aké všetky možnosti nám ponúka a v čom dokáže byť užitočná v rámci online podnikania? Tipy pre využitie AI pre e-shopy nám prišiel dať Tomáš Brunovský, Architekt IT riešení v MagicScript.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Praktické e-mailingové tipy pre malé a stredné e-shopy. Čo by ste sa mali naučiť od najväčších? (Ondřej Ratajský, SmartEmailing)
4 min. čítanie

Praktické e-mailingové tipy pre malé a stredné e-shopy. Čo by ste sa mali naučiť od najväčších? (Ondřej Ratajský, SmartEmailing)

Na email marketing sa niekedy pozerá s prílišným rešpektom. Začneme ho robiť, až keď bude čas, alebo viac financií. Pritom by mal tvoriť jednu z kľúčových častí vášho marketingového mixu. A nie len tak posielanie náhodných ponúk. Personalizácia a segmentovanie publika môžu mať výrazný podiel na lepšom konverznom pomere. Ako by to mali robiť malé […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+