2 min. čítanie

Príď na PPCEE – najdivokejšiu PPC udalosť pre stredoeurópskych online marketérov

PPC-čkári na Slovensku nenájdu veľa príležitosti na networking a vzdelávanie na konferenciách, teraz však jedna prichádza - a rovno medzinárodná.

Ján Laurenčík Ján Laurenčík
Riaditeľ Basta digital
|

V pondelok 28. októbra 2019 nájdeš najväčšiu koncentráciu online marketérov a PPC špecialistov z regiónu strednej a východnej Európy v Bratislave. V Ateliéri Babylon sa ich tam zíde okolo 200 na konferencii PPCEE.

Program PPCEE je zostavený tak, aby si v ňom našli svoje tak skúsení PPC-čkári, ako aj tí, ktorí sa ešte majú čo učiť a chceli by sa viac ponoriť do sveta výkonnostného marketingu. Všetky prednášky budú prebiehať v angličtine. O svoje vedomosti či “kejsky” sa podelia viacerí zahraniční spíkri, nebude chýbať kvalitné zastúpenie Slovenska a Česka.

 

Na koho sa môžete tešiť?

Z Nórska príde na PPCEE prednášať Regine Hemre, šéfka PPC v agentúre Synlightet. Jej prednáška o last minute tipoch na to, ako vyhrať v display reklame tieto sviatky, príde v predvianočnom období viac než vhod.

Spoluzakladateľ maďarskej agentúry Growww digital Lászlo Szabó publikum presvedčí, že v priemernom Google alebo Facebook reklamnom účte je potenciál na zlepšenie až o 40 %. Overili si to na základe viac než 800 auditov, ktoré v agentúre robili.

Dalibor Klíč, ktorý sa stará v Google ČR o najväčších retailových klientov, nasmeruje našu pozornosť na najväčšie príležitosti na rast v ecommerce v 2020. Prezradíme, že sa bude sústrediť práve na kvalitu feedov, aké posielate napríklad aj do Pricemanie.

Spíker spoza rieky Moravy, Adam Šilhan z českého igloonetu, zdvihne varovný prst nad tým, aby sme nenechali robotom pri automatizácii kampaní úplne voľné ruky, lebo ľahko môžu zabudnúť hoci aj na celú kategóriu produktov eshopu.

Matej Tomašovský z Berlin Brands Group ukáže, ako hľadajú 4 slovenskí PPC experti efektivitu na 8 trhoch v CEE pri správe veľkých eshopov ako electronic-star.sk, klarstein.sk a famtastic.sk.

Výkonný riaditeľ rakúskej agentúry Slopelift Konstantin Kasapis zas prezradí, ako zvýšili predaje dm drogerie cez Google Shopping o celú tretinu. CEO bulharskej agentúry Netpeak Gennadiy Vorobyov vysvetlí, ako sú schopní spravovať až 500 PPC projektov vďaka automatizácii. Ďalších skvelých spíkrov a témy ich prednášok nájdeš na webe PPCEE.

Podujatím bude sprevádzať obľúbený moderátor Jano Gordulič a po dni praktických prednášok sa môžeš tešiť na divokú afterku, na ktorej do tanca zahrá B-Complex. V cene lístka je samozrejmosťou aj kvalitný merch, chutný catering a prestávky na kávu. Zabezpeč si svoj lístok čo najskôr, vstupenky nájdeš tu.

Partnerom tohto podujatia je Google Partners.

 

Zdieľať článok
Ján Laurenčík
Riaditeľ Basta digital
Tento článok ti prináša

Basta Digital

Basta Digital je marketingová agentúra, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti výkonnostného digitálneho marketingu. Sú schopní vytvoriť a realizovať stratégie v digitálnych kanáloch, poskytnúť expertízu v oblasti SEO, online reklamy, e-mailového marketingu, webovej analytiky a obsahového marketingu. Sú partnerskou agentúrou Google na Slovensku a členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr. Basta Digital je hrdá na svoje ocenenia a členstvá, ktoré zahŕňajú viaceré medzinárodné ocenenia a nominácie v oblasti digitálneho marketingu.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Communication Summit 2024: Neprestávajte sa pýtať!
10 min. čítanie

Communication Summit 2024: Neprestávajte sa pýtať!

Komunikujte pozitívne, jednoducho, bez greenwashingu a inteligentne s AI. Takto by sa dal zhrnúť 7. ročník konferencie Communication Summit od spoločnosti Blue Events, ktorá sa konala 5. júna v O2 universum. Či už ste boli medzi štyrmi stovkami návštevníkov, alebo nie, pozrite si súhrn toho najdôležitejšieho, čo počas programu odznelo.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Creative Restart 2024 o tvorivej vášni a vízii
3 min. čítanie

Creative Restart 2024 o tvorivej vášni a vízii

Digitálna agentúra Taste organizuje druhý ročník Creative Restart, ktorý sa uskutoční 20. júna 2024 v Kine Lucerna. Za prípravou celého line-upu opäť stojí Roman Číhalík, ktorý si ako leitmotív tohtoročnej konferencie zvolil tému Passion & Vision. Na pódiu uvidíme renomovaných českých i zahraničných tvorcov z rôznych kreatívnych oblastí. Tešiť sa môžete napríklad na dizajnérku Annu […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Zaostrené na inovácie, kreativitu, AI a prístupnosť. Prestížna technologická konferencia WebExpo opäť zaplnila Palác Lucerna
2 min. čítanie

Zaostrené na inovácie, kreativitu, AI a prístupnosť. Prestížna technologická konferencia WebExpo opäť zaplnila Palác Lucerna

V sálach pražskej Lucerny vystúpilo 91 medzinárodných špičkových odborníkov zo sveta technológií. Okrem prednášok, praktických workshopov, diskusií a konzultácií s mentormi boli pripravené aj rôzne aktivity pre deti – detský kútik pre najmenších a praktické workshopy pre starších, kde si mohli oťukať základy programovania, vyskúšať 3D tlač a pracovať s nástrojmi generatívnej umelej inteligencie.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+