Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Edrone a PrestaShop oznámili spoluprácu

Edrone, krakovská spoločnosť ponúkajúca CRM riešenia marketingovej automatizácie a PrestaShop, jedna z najpopulárnejších platforiem elektronického obchodu nadviazali spoluprácu. 

Edrone a PrestaShop oznámili spoluprácu

Voice commerce v PrestaShope

V súčasnosti systém PrestaShop využíva viac ako 250 000 internetových obchodov po celom svete a je preložený do 60 rôznych jazykov. Spoločnosť Edrone zase ročne vybaví viac ako 10 miliónov objednávok v 25 krajinách. Edrone je systém CRM s marketingovou automatizáciou a voice commerce, ktorý je navrhnutý špeciálne pre elektronické obchodovanie.

Používatelia Edrone môžu prepojiť svoj účet s nástrojmi PrestaShop.

“Spolupráca s PrestaShopom otvára nové možnosti elektronického obchodovania. Vďaka nej môžu majitelia e-shopov vstúpiť na vyššiu úroveň riadenia svojho internetového obchodu, zvýšiť tržby a lojalitu zákazníkov a vyniknúť na trhu vďaka inováciám, ako je technológia Voice Commerce,” hovorí Konrad Bujak, vedúci produktového oddelenia spoločnosti Edrone.

Vyskúšajte dvojtýždňovú trial verziu

Ak chcete riešenia používať, jednoducho si stiahnite a nainštalujte plugin z PrestaShopu. K dispozícii je 14-dňové skúšobné obdobie, počas ktorého si môžete otestovať funkcie nástroja. Integrácia Edrone je k dispozícii pre všetky obchody PrestaShop (okrem Ruska). Obzvlášť obľúbený je v krajinách strednej a východnej Európy a tiež v Južnej Amerike, napríklad v Brazílii.

“Spolupráca so spoločnosťou Edrone je ďalším krokom v realizácii našej stratégie budovania partnerstiev s kľúčovými hráčmi v odvetví elektronického obchodu. Naším poslaním je poskytovať služby najvyššej kvality a naša aliancia s popredným poskytovateľom riešení marketingovej automatizácie to len potvrdzuje,” komentuje Mateusz Osiecki, Country Manager PrestaShop Poľsko. 

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?
3 min. čítanie

Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?

Rozšírená realita, virtuálna realita a živé vysielanie môžu značkám pomôcť zvýšiť príťažlivosť a zlepšiť online nakupovanie. Pre budúcnosť e-commerce bude dôležité sledovať a využívať nové technológie, aby sa zlepšila zákaznícka skúsenosť a prilákali noví zákazníci.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+