Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Poľské Allegro začína medzinárodnú expanziu. Služba chce dobyť európske trhy

Podľa portálu cashless.pl spoločnosť Allegro spustila služby v anglickom jazyku, čím zjednoduší prístup na svoje stránky zákazníkom a predajcom z EÚ. Zákazníci teraz môžu vyhľadávať a nakupovať tovar na Allegro v angličtine a platiť v eurách. Prostredníctvom svojich partnerov Allegro pomôže predajcom pri vybavovaní medzinárodných objednávok aj platieb.

Poľské Allegro začína medzinárodnú expanziu. Služba chce dobyť európske trhy

Nová funkčnosť je dôležitým krokom v medzinárodnej expanzii spoločnosti Allegro, ktorá spolu s plánovanou akvizíciou skupiny Mall posilní pozíciu platformy v Európe. Služba v anglickom jazyku umožní zahraničným zákazníkom prístup k viac ako 60 miliónom ponúk, ktorých predaj a doručovanie podporia moderné technologické riešenia spoločnosti Allegro.

Ako najväčšia e-commerce platforma v Poľsku, je medzinárodná expanzia jednou z našich priorít.

Expanzia otvára dvere novým partnerom, Allegro poskytne podporu

“Ako najväčšia e-commerce platforma v Poľsku, je medzinárodná expanzia jednou z našich priorít. V tomto ohľade robíme ďalší veľký krok vpred, “ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Allegro Francois Nuyts. “Zatiaľ čo pracujeme na plánovanej akvizícií skupiny Mall Group, snažíme sa posilniť našu prítomnosť v Európe. Miliónom zákazníkov a predajcom z EÚ sprístupníme desiatky miliónov produktov na našej platforme”.

Platforma ponúka nielen konkurencieschopné ceny, ale aj pohodlné dodanie a umožní platby v eurách.

Poľskí, ako aj zahraniční maloobchodní predajcovia, môžu teraz ponúkať svoje výrobky ďalším zákazníkom v EÚ. Allegro sa postará o preklady a poskytne potrebnú podporu pre obe strany transakcie, vrátane podpory pred, počas a po nákupe. 

Zákazníci môžu používať medzinárodné nastavenia na allegro.pl a čoskoro bude spustená webová stránka v doméne allegro.com určená špeciálne pre medzinárodné ponuky. Platforma ponúka nielen konkurencieschopné ceny, ale aj pohodlné objednanie a umožní platby v eurách. 

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+