2 min. čítanie

Poľské Allegro začína medzinárodnú expanziu. Služba chce dobyť európske trhy

Podľa portálu cashless.pl spoločnosť Allegro spustila služby v anglickom jazyku, čím zjednoduší prístup na svoje stránky zákazníkom a predajcom z EÚ. Zákazníci teraz môžu vyhľadávať a nakupovať tovar na Allegro v angličtine a platiť v eurách. Prostredníctvom svojich partnerov Allegro pomôže predajcom pri vybavovaní medzinárodných objednávok aj platieb.

Poľské Allegro začína medzinárodnú expanziu. Služba chce dobyť európske trhy

Nová funkčnosť je dôležitým krokom v medzinárodnej expanzii spoločnosti Allegro, ktorá spolu s plánovanou akvizíciou skupiny Mall posilní pozíciu platformy v Európe. Služba v anglickom jazyku umožní zahraničným zákazníkom prístup k viac ako 60 miliónom ponúk, ktorých predaj a doručovanie podporia moderné technologické riešenia spoločnosti Allegro.

Ako najväčšia e-commerce platforma v Poľsku, je medzinárodná expanzia jednou z našich priorít.

Expanzia otvára dvere novým partnerom, Allegro poskytne podporu

“Ako najväčšia e-commerce platforma v Poľsku, je medzinárodná expanzia jednou z našich priorít. V tomto ohľade robíme ďalší veľký krok vpred, “ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Allegro Francois Nuyts. “Zatiaľ čo pracujeme na plánovanej akvizícií skupiny Mall Group, snažíme sa posilniť našu prítomnosť v Európe. Miliónom zákazníkov a predajcom z EÚ sprístupníme desiatky miliónov produktov na našej platforme”.

Platforma ponúka nielen konkurencieschopné ceny, ale aj pohodlné dodanie a umožní platby v eurách.

Poľskí, ako aj zahraniční maloobchodní predajcovia, môžu teraz ponúkať svoje výrobky ďalším zákazníkom v EÚ. Allegro sa postará o preklady a poskytne potrebnú podporu pre obe strany transakcie, vrátane podpory pred, počas a po nákupe. 

Zákazníci môžu používať medzinárodné nastavenia na allegro.pl a čoskoro bude spustená webová stránka v doméne allegro.com určená špeciálne pre medzinárodné ponuky. Platforma ponúka nielen konkurencieschopné ceny, ale aj pohodlné objednanie a umožní platby v eurách. 

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+