2 min. čítanie

Pandora získava 37 franchisových predajní od spoločnosti Ben Bridge Jeweler

Dánska značka šperkov Pandora získala 37 franchisových prevádzok v Severnej Amerike od amerického maloobchodného predajcu šperkov Ben Bridge Jeweler. Predajne sa nachádzajú v Arizone, Kalifornii,  Oregone, vo Washingtone, na Havaji  aj v Kanade.

Pandora získava 37 franchisových predajní od spoločnosti Ben Bridge Jeweler

Pandora posilňuje prítomnosť na západnom pobreží USA

Akvizícia posilní prítomnosť spoločnosti Pandora na západnom pobreží USA a jej cieľom je posilňovať svoju pozíciu a omnichannel zážitkov v Severnej Amerike.

Tá je v súlade s dlhodobou stratégiou spoločnosti, ktorej cieľom je zdvojnásobiť tržby v USA v porovnaní s rokom 2019. Medzi franchisové prevádzky patrí päť v Kanade a 32 predajní nachádzajúcich sa v Arizone, Kalifornii,  Oregone, na Havaji a vo Washingtone.

Prezident spoločnosti Pandora North America Luciano Rodembusch povedal: “USA sú najväčším trhom spoločnosti Pandora a kľúčom k dosiahnutiu rastových ambícií našej stratégie. Ako popredná svetová značka šperkov plánujeme zvýšiť podiel na trhu v Severnej Amerike a neustále hľadáme príležitosti na udržateľný rast a lepšie služby našim klientom.”

Po akvizícii bude spoločnosť Ben Bridge naďalej ponúkať šperky Pandora nielen v predajniach, ale aj na svojich webových stránkach.

Spoločnosť Pandora a Ben Bridge spolupracujú od roku 2010, keď spoločnosť začala predávať šperky Pandora vo svojich predajniach a stala sa jej najväčším franšízantom v Severnej Amerike.

“Sme vďační, že po mnohých rokoch môžeme pokračovať v spolupráci so spoločnosťou Ben Bridge a sme presvedčení, že táto akvizícia nám pomôže dosiahnuť obchodné ciele spoločnosti Pandora,” uviedol Luciano Rodembusch.

zdroj: Pandora.net

Prezidentka a generálna riaditeľka spoločnosti Ben Bridge Jeweler Lisa Bridgeová uviedla: “Sme hrdí na silnú sieť predajní, ktorú sme vybudovali za posledných dvanásť rokov a sme vďační za spoluprácu so spoločnosťou Pandora. Tešíme sa, že tieto predajne budú ďalej rásť v rámci organizácie Pandora a želáme im všetko dobré.”

Spoločnosť Pandora zaznamenala v minulom roku celkové tržby vo výške 3,1 miliardy eur, pričom tržby jej amerického podniku presiahli 1 miliardu dolárov. Pandora obchoduje na kodanskej burze NASDAQ.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+