2 min. čítanie

Pandora získava 37 franchisových predajní od spoločnosti Ben Bridge Jeweler

Dánska značka šperkov Pandora získala 37 franchisových prevádzok v Severnej Amerike od amerického maloobchodného predajcu šperkov Ben Bridge Jeweler. Predajne sa nachádzajú v Arizone, Kalifornii,  Oregone, vo Washingtone, na Havaji  aj v Kanade.

Pandora získava 37 franchisových predajní od spoločnosti Ben Bridge Jeweler

Pandora posilňuje prítomnosť na západnom pobreží USA

Akvizícia posilní prítomnosť spoločnosti Pandora na západnom pobreží USA a jej cieľom je posilňovať svoju pozíciu a omnichannel zážitkov v Severnej Amerike.

Tá je v súlade s dlhodobou stratégiou spoločnosti, ktorej cieľom je zdvojnásobiť tržby v USA v porovnaní s rokom 2019. Medzi franchisové prevádzky patrí päť v Kanade a 32 predajní nachádzajúcich sa v Arizone, Kalifornii,  Oregone, na Havaji a vo Washingtone.

Prezident spoločnosti Pandora North America Luciano Rodembusch povedal: “USA sú najväčším trhom spoločnosti Pandora a kľúčom k dosiahnutiu rastových ambícií našej stratégie. Ako popredná svetová značka šperkov plánujeme zvýšiť podiel na trhu v Severnej Amerike a neustále hľadáme príležitosti na udržateľný rast a lepšie služby našim klientom.”

Po akvizícii bude spoločnosť Ben Bridge naďalej ponúkať šperky Pandora nielen v predajniach, ale aj na svojich webových stránkach.

Spoločnosť Pandora a Ben Bridge spolupracujú od roku 2010, keď spoločnosť začala predávať šperky Pandora vo svojich predajniach a stala sa jej najväčším franšízantom v Severnej Amerike.

“Sme vďační, že po mnohých rokoch môžeme pokračovať v spolupráci so spoločnosťou Ben Bridge a sme presvedčení, že táto akvizícia nám pomôže dosiahnuť obchodné ciele spoločnosti Pandora,” uviedol Luciano Rodembusch.

zdroj: Pandora.net

Prezidentka a generálna riaditeľka spoločnosti Ben Bridge Jeweler Lisa Bridgeová uviedla: “Sme hrdí na silnú sieť predajní, ktorú sme vybudovali za posledných dvanásť rokov a sme vďační za spoluprácu so spoločnosťou Pandora. Tešíme sa, že tieto predajne budú ďalej rásť v rámci organizácie Pandora a želáme im všetko dobré.”

Spoločnosť Pandora zaznamenala v minulom roku celkové tržby vo výške 3,1 miliardy eur, pričom tržby jej amerického podniku presiahli 1 miliardu dolárov. Pandora obchoduje na kodanskej burze NASDAQ.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Neprijatie vlastného tela ovplyvňuje nákupné správanie Čechov
3 min. čítanie

Neprijatie vlastného tela ovplyvňuje nákupné správanie Čechov

Hoci módne trendy do určitej miery formujú módne preferencie spotrebiteľov, najnovší výskum GLAMI Fashion (Re)search ukazuje, že pri nákupe oblečenia stále prevládajú stereotypy, a to ako z hľadiska štandardov krásy a postavy, tak aj veku. V dôsledku toho tretina Čechov radšej vynecháva letné aktivity, aby neodhalila svoje telo, a tretina Čechov nad 55 rokov pociťuje […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+