2 min. čítanie

Nenechajte si ujsť Online festival vzdelávania

Jedinečný Online festival vzdelávania z dielne KROSU štartuje 15. mája svoj 4. ročník. Čakajú vás 3 dni nabité užitočnými informáciami, silnými diskusiami aj aktuálnou legislatívou. Prvé ročníky sa niesli v znamení online vysielaní. Tento rok sa chystá niečo špeciálne.

Nenechajte si ujsť Online festival vzdelávania

Aký bude Online festival vzdelávania 2023?

Výnimočný. Od 15. do 17. mája môžete sledovať 14 webinárov a 5 zaujímavých diskusií. Celý festival vysielame online. Prihlásiť sa naň môžete zadarmo. Posledný deň, 17. mája, však budeme aj osobne v priestoroch Novej synagógy v Žiline. Super nálada, občerstvenie, inšpiratívna spoločnosť a networking sú zaručené.

O témy nie je núdza

Tešiť sa môžete na témy, v ktorých sa nájde mzdár, účtovník, freelacer, podnikateľ či stavbár. Nezabudli sme ani na zaujímavé diskusie s odborníkmi z praxe. Jednoducho, to svoje u nás nájde každý.  Venovať sa budeme čoraz viac skloňovanej digitalizácii. Predebatujeme ju z pohľadu účtovníctva a miezd, podnikania, štátu i stavebníctva. Neopomenieme ani aktuálnu legislatívu, ako mzdové príplatky, daňový bonus alebo DPH-čku. Stavbárom prezradíme, ako spracovať výmery z projektovej dokumentácie efektívnejšie. Počas osobného dňa budeme rozoberať, či firmy môžu uspieť aj bez online marketingu a aké je know-how úspešných firiem.

To všetko zadarmo

Ako býva zvykom, online prenos je zdarma. Stačí sa zaregistrovať na webe KROSU. Ak sa rozhodnete prísť aj osobne do Žiliny, za symbolické vstupné 5 eur si atmosféru festivalu spolu s chutným pohostením užijete naživo. Tešíme sa na vás.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Tento článok ti prináša

Kros

KROS a.s. je slovenská softvérová spoločnosť, ktorá ponúka riešenia pre malých a veľkých podnikateľov. Ponúka ekonomický softvér, stavebný softvér a podnikový softvér, ktoré zjednodušujú prácu a podnikanie. Spoliehajú sa viac ako 103 000 spokojných zákazníkov.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako pomáhajú 3D vizualizácie spoločnostiam dosahovať lepšie výsledky?
3 min. čítanie

Ako pomáhajú 3D vizualizácie spoločnostiam dosahovať lepšie výsledky?

3D vizualizácie dnes nie sú žiadnou novinkou, no stávajú sa čoraz populárnejšími a vyhľadávanejšími. Spoločnosti z rôznych oblastí začínajú viac vnímať ich silu a schopnosť motivovať potenciálnych zákazníkov ku kúpe produktov či služieb. Aké konkrétne benefity prinášajú a ktoré trendy sú dnes najaktuálnejšie? 

Dominik Parajka Dominik Parajka
Content Marketing Specialist at Monkeymedia
Prečítať článok
tatranskyprofil.eu – Digitalizácia netradičného odvetvia biznisu cez B2C a B2B riešenie od vibration
3 min. čítanie

tatranskyprofil.eu – Digitalizácia netradičného odvetvia biznisu cez B2C a B2B riešenie od vibration

Tatranskyprofil.eu prelomila tradičné hranice v predaji dreva, keď sa spojilo s technologickým partnerom firmou Vibration na vytvorení inovatívneho B2C a B2B eshopu. Rozhovor s riaditeľom Romanom Jadroňom odhalil, ako digitálna transformácia zmenila spôsob objednávania od telefonických hovorov na automatizovaný e-commerce systém. Spoločnosť prináša na trh nové účinné riešenia, vrátane unikátneho konfigurátora produktov či vylepšenej logistiky, […]

Ivan Potančok Ivan Potančok
CEO vibration.sk
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+