Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Novou CEO Twitteru je Linda Yaccarino

Elon Musk vymenoval Lindu Yaccarino za novú generálnu riaditeľku spoločnosti Twitter, čím ukončil intenzívne špekulácie o tom, koho miliardár vymenuje za svojho nástupcu.

Novou CEO Twitteru je Linda Yaccarino

Elon Musk vymenoval Lindu Yaccarino za novú generálnu riaditeľku spoločnosti Twitter, čím ukončil intenzívne špekulácie o tom, koho miliardár vymenuje za svojho nástupcu.

“S radosťou vítam Lindu Yaccarino ako novú generálnu riaditeľku spoločnosti Twitter!” Musk napísal v piatok na Twitteri. “@LindaYacc sa bude venovať predovšetkým obchodným operáciám, zatiaľ čo ja sa zameriam na dizajn produktov a nové technológie. Teším sa na spoluprácu s Lindou pri transformácii tejto platformy na X, aplikáciu pre všetko.”

Musk ukončil dohady o tom, koho vymenuje za generálneho riaditeľa. V tweete z 11. mája uviedol, že nová generálna riaditeľka spoločnosti nastúpi približne o šesť týždňov. 

Týždenný podcast UPdate

Lindu Yaccarino čaká náročná úloha

Po nástupe Muska na čelo sociálnej siete sa Twitter otriasa v základoch. Obdobie chaosu, dramatické prepúšťanie. Niektorí inzerenti, znepokojení odchodom špičkových reklamných manažérov zo spoločnosti a šírením dezinformácií na stránke, pozastavili inzerciu. Musk sa pokúsil podporiť financie Twitteru zavedením platených funkcií prostredníctvom predplatenej služby Twitter Blue, aj keď s rozpačitým úspechom.

V piatok sa výstredný podnikateľ snažil upokojiť obavy pravicovo orientovanej frakcie Twitteru a svoje rozhodnutie okomentoval: “Myslím, že ľudia z oboch strán politického spektra budú Lindu považovať za inteligentnú, spravodlivú a rozumnú.”

Musk už skôr uviedol, že jeho zámerom bolo nakoniec odstúpiť z pozície výkonného riaditeľa Twitteru, a to v dôsledku rastúcich obáv akcionárov spoločnosti Tesla, že sa dostatočne nesústredí na spoločnosť vyrábajúcu elektromobily.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Nákupné správanie Indov sa mení
2 min. čítanie

Nákupné správanie Indov sa mení

Čína už nie je najľudnatejšou krajinou. V roku 2022 ju predbehla India s viac ako 1,43 miliardami ľudí. Sledovať zmenu spotrebiteľského správania v najobývanejšej krajine preto môže byť dobrý indikátor toho, kam sa uberá nákupné správanie.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+