Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
3 min. čítanie

Novinky pre fanúšikov Apple: iSTYLE a m:zone spájajú sily

Spoločnosť iSTYLE sa spája s m:zone, aby vytvorila nové partnerstvo na trhu s elektronikou. Spoločnosť, ktorá má v súčasnosti na Slovensku šesť predajní a celkovo 61 predajní v strednej a východnej Európe, má do budúcnosti veľké plány.

Novinky pre fanúšikov Apple: iSTYLE a m:zone spájajú sily

Najväčší partner spoločnosti Apple v strednej a východnej Európe

iSTYLE, najväčší partner značky Apple v regióne strednej a východnej Európy, sa spojil s m:zone, aby spoločne prevádzkovali šesť predajní na Slovensku a celkovo 61 predajní v strednej a východnej Európe. Novým generálnym riaditeľom iSTYLE SK sa stal Branislav Rentka, bývalý CEO a majiteľ m:zone. Vďaka tomuto spojeniu plánuje iSTYLE dosiahnuť na slovenskom trhu v nasledujúcom roku obrat 85 miliónov eur.

Zlúčenie spoločností sa uskutoční čo najskôr po splnení podmienok akvizície v súlade s platnými právnymi predpismi. Spoločnosť m:zone má na slovenskom trhu dlhoročnú históriu, pôsobí tu od roku 1996 a v súčasnosti prevádzkuje tri prémiové predajne v Bratislave a Žiline. Tieto predajne doplnia pôvodné predajne iSTYLE v bratislavských OC Central a Bory Mall a v trenčianskom OC Laugaricio. Týmto spojením vzniká kľúčový Apple Premium Reseller na slovenskom trhu, ktorý bude ponúkať široký sortiment Apple zariadení a príslušenstva, ako aj profesionálne poradenstvo pre maloobchodných a firemných zákazníkov vrátane možností financovania.

Týždenný podcast UPdate

Rebranding do konca roka

Pod novým názvom iSTYLE budú obe značky spolupracovať, aby priniesli silu oboch značiek a uľahčili svet zariadení Apple širokému okruhu zákazníkov vrátane podnikateľov a firiem. Pre existujúcich zamestnancov m:zóny nedôjde k žiadnym zmenám a prevádzka existujúcich pobočiek zostane zachovaná. Rebranding existujúcich predajní je naplánovaný na koniec roka 2023.

“Spojenie oboch značiek je výsledkom dlhodobého vzájomného rešpektu a spoločného cieľa ponúknuť zákazníkom na Slovensku čo najlepšiu dostupnosť predajní a kvalitnejšie služby. Sme presvedčení, že pod značkou iSTYLE dokážeme synergicky využiť silné stránky oboch spoločností a sprístupniť zariadenia Apple ešte širšiemu okruhu koncových zákazníkov, podnikateľov a firiem,” hovorí Branislav Rentka, nový generálny riaditeľ spoločnosti iSTYLE SK.

Ambíciou spoločnosti iSTYLE v nadchádzajúcom období je stabilný rast v rôznych segmentoch vrátane predaja koncovým a firemným zákazníkom. V nasledujúcom roku by mala na slovenskom trhu dosiahnuť obrat 85 miliónov eur a rozšíriť sieť predajní s najvyšším statusom Apple Premium Partner, ktoré budú v blízkosti ikonických Apple Stores. Vďaka tomuto spojeniu budú môcť zákazníci využívať výhody vernostného programu iSTYLE a nakupovať pohodlne online na stránke istyle.sk.

O spoločnosti: iSTYLE, súčasť skupiny Midis, je najväčšou sieťou maloobchodných predajní Apple Premium v 9 krajinách strednej a východnej Európy. V súčasnosti má 131 predajní, z toho 61 v regióne strednej a východnej Európy a 30 na Strednom východe. Jej španielska sesterská spoločnosť K-Tuin má sieť ďalších 40 predajní. iSTYLE (spolu so španielskou spoločnosťou K-Tuin) dosiahla v minulom roku obrat viac ako 1 miliardu USD.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 
10 min. čítanie

Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 

Dnes už legendárna akcia, ktorá sa vrátila na miesto svojich začiatkov. Marketing festival sa tentokrát opäť konal v brnenskom Janáčkovom divadle. Stovky senior marketérov z Česka, Slovenska, ale aj zahraničia prišli nasávať vedomosti a spojiť sa s novým kontaktami. 9 TOP rečníkov sa krásne dopĺňalo v zaujímavom programe poskladanom na mieru súčasnej marketingovej situácie. Prinášame […]

Michal Moricz Michal Moricz
Executive Director v Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+