Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
3 min. čítanie

Notino predlžuje zmluvu s Publicis Groupe

Spoločnosť Notino, európska jednotka v predaji parfumov a kozmetiky, si vybrala Publicis Groupe vo výberovom konaní ako mediálnu agentúru. Spoločnosť tak predlžuje zmluvu so svojím súčasným partnerom, s ktorým spolupracuje od roku 2018.

Notino predlžuje zmluvu s Publicis Groupe

Mediálna stratégia pre 14 európskych trhov

Komunikačná skupina Publicis Groupe bude pre Notino zabezpečovať mediálnu stratégiu vrátane plánovania a nákupu mediálneho priestoru v televízii a ďalších offline a online kanáloch. V spolupráci pobočkami bude Publicis Praha riadiť kampane v 14 krajinách vrátane Českej republiky, Poľska, Talianska, Rumunska, Maďarska, Grécka, Bulharska a Chorvátska. Klientský servis bude zabezpečovať existujúci poradenský tím agentúry pod vedením Martina Požárka.

“Je skvelé, že môžeme nadviazať na naše úspešné partnerstvo so spoločnosťou Notino a naďalej pomáhať českej spoločnosti rásť na európskych trhoch. Som presvedčený, že vysokú kvalitu našich kampaní udržíme aj v nasledujúcich rokoch a vďaka využívaniu dát a automatizovaného reportingu budeme naďalej posúvať ich efektivitu,” hovorí Martin Požárek, obchodný riaditeľ Publicis Groupe.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber

Predĺženie zmluvy

Spoločnosť Notino spolupracuje s Publicis Groupe od roku 2018 a spoločne vybudovali systém kampaní zameraných na dáta a biznis, ktoré podporujú obchodný rast na európskych trhoch. Okrem toho Publicis teraz pre klienta vyvíja technické riešenie na zdieľanie podrobných informácií o prebiehajúcich kampaniach s cieľom ďalej zvýšiť efektivitu jeho investícií do reklamy. Na mieru vytvorený informačný panel bude obsahovať aktuálne údaje o kampaniach v jednotlivých krajinách vrátane následného reportingu.

“Sme najpredávanejšou kozmetikou v Európe a v súčasnosti máme televízne kampane v 14 európskych krajinách. Je pre nás dôležité spolupracovať s partnerom, ktorý rozumie našim potrebám a pomáha nám neustále napredovať a zlepšovať naše kampane. Publicis má pokročilé dátové metriky, ktoré nám umožňujú byť efektívnejší a lepšie cieliť na zákazníkov v krajinách, ktoré sledujeme. Spolupracujeme už 5 rokov a vážime si, že máme po svojom boku tento skvelý tím ľudí,” povedal Michal Zarnikov, vedúci marketingových špecialistov a médií spoločnosti Notino.

“Počas doterajších 5 rokov spolupráce sme sa snažili pomôcť spoločnosti Notino rozvíjať jej podnikanie v celej Európe a sme nesmierne radi, že nám pre ďalšie obdobie dali svoju dôveru. V posledných rokoch sme v našom regióne uskutočnili strategické investície, aby sme neustále posúvali úroveň našich služieb v strednej a východnej Európe a pomáhali našim klientom rozvíjať ich podnikanie v roztrieštenom svete platforiem. Náš tím v Českej republike bol vždy na čele tohto procesu a víťazstvo v tomto tendri je uznaním ich úsilia,” povedal Tomáš Lauko, výkonný riaditeľ Publicis Groupe pre strednú a východnú Európu.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+