Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Meta spustila seriál pre tvorcov obsahu

Spoločnosť Meta spustila iniciatívu s cieľom prilákať špičkových tvorcov a ponúknuť im možnosti affiliate marketingu. Cieľom novej série videí je vyvrátiť mýty a mylné predstavy, ktoré môžu mať tvorcovia o Facebooku, a uľahčiť im spoluprácu so značkami.

Meta spustila seriál pre tvorcov obsahu

Meta chce získať špičkových tvorcov

Spoločnosť Meta spustila iniciatívu s cieľom prilákať špičkových tvorcov a ponúknuť im možnosti affiliate marketingu v rámci ich aplikácií. Cieľom novej série videí je vyvrátiť mýty a mylné predstavy, ktoré môžu mať tvorcovia o Facebooku, a uľahčiť im spoluprácu so značkami.

V novej sérii sa predstavia tvorcovia, ktorí dosiahli zaujímavý úspech na Facebooku. Poskytnú vám odporúčania, kde hľadať potenciálne príležitosti a ako zo svojej prezentácie vyťažiť čo najviac.

V prvej epizóde sa tvorkyňa obsahu Shaniece Brownová alias NeeNee On YoTV podelí o to, ako jej používanie profesionálneho režimu Facebooku pomohlo na jej tvorivej ceste, vďaka ktorej sa jej publikum rozrástlo na viac ako 285 000 sledovateľov. Odovzdáva tiež tipy, ako môže byť aplikácia užitočná pre ostatných.

zdroj: Facebook

Spoločnosť Meta má tiež záujem o jednoduchšie prepojenie tvorcov a spoločností na Instagrame. Nedávno spustila novú funkciu, ktorá má značkám pomôcť nájsť relevantný obsah vytvorený používateľmi a využiť ho na svoje marketingové účely.

Celkovo chce spoločnosť Meta pomôcť tvorcom získať príjem, pokračovať v publikovaní a umožniť značkám organickejšie sa zapojiť do diania. Je to dôležité najmä v prípade krátkych videí, pretože vytváranie pútavých klipov nie je jednoduché a tvorcovia zvyčajne poznajú najnovšie trendy a triky oveľa lepšie ako značky. Táto spolupráca sa preto môže spoločnostiam výrazne oplatiť.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?
3 min. čítanie

Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?

Rozšírená realita, virtuálna realita a živé vysielanie môžu značkám pomôcť zvýšiť príťažlivosť a zlepšiť online nakupovanie. Pre budúcnosť e-commerce bude dôležité sledovať a využívať nové technológie, aby sa zlepšila zákaznícka skúsenosť a prilákali noví zákazníci.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+