2 min. čítanie

MeasureCamp sa vracia do Bratislavy!

Po Covid pauze sa najväčšia analytická "ne-konferencia" MeasureCamp s bezplatným vstupom, vracia do Bratislavy! Udalosť, ktorej hlavným cieľom je zdieľanie vedomostí medzi približne 150 profesionálmi so spoločným záujmom v dátovej analytike.

MeasureCamp sa vracia do Bratislavy!

MeasureCamp sa uskutoční 21.10.2023 v priestore co-workingu HubHub – Twin City C na adrese Mlynské Nivy 16 v Bratislavy. Brány sa pre účastníkov otvárajú o 09:00 hodine. O ranné občerstvenie a obed je postarané 🙂.

Svoj bezplatný lístok si môžeš rezervovať v tomto linku

Koncept MeasureCampu je pomerne unikátny. Pred samotnou udalosťou neexistuje zoznam prednášok, ktoré odznejú na samotnom evente, dokonca niesu známe ani mená samotných prednášajúcich.

Na začiatku udalosti sa sprístupní tzv. “session board”. Každý návštevník MeasureCampu má možnosť viesť prednášku / diskusiu / brainstorming / workshop na akúkoľvek tému z oblasti digitálneho marketingu.

Postup je jednoduchý. Prvým krokom je vypísanie jednoduchého tlačiva so základnými informáciami o prednáške, ktoré vyzerá takto:

Následne si účastník MeasureCamou môže vybrať čas a veľkosť miestnosti, kde chce svoju prednášku viesť. Môže tak urobiť “pripnutím” svojej prednášky na “session board”.

Tu je príklad “session boardu” z tohtoročného Českého MeasureCampu.

Otatní účastníci eventu si následne môžu vybrať, ktorej prenášky sa nakoniec sami zúčastnia.

Pre mňa osobne je Measurecamp vždy skvelou náučnou skúsenosťou. Každý Measurecamp mi rozšíri obzory, ponúkne náhľad do problémov ktoré riešia kolegovia v oblasti v ktorej operujem a zároveň ponúka skvelú možnosť nadviazať nové kontakty, ktoré sa môžu ukázať ako veľmi hodnotné kedykoľvek v budúcnosti.

Budeš súčasťou tohtoročného Bratislavského MeasureCampu aj ty?

Lístky nájdeš v tomto odkaze

 

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Tento článok ti prináša

Datacop

Digitálno- konzultačné štúdio, ktoré pomáha e-commerce spoločnostiam s implementáciou hyper-personalizovaných a zákaznícky orientovaných nákupných skúseností na webe a vo všetkých marketingových kanáloch. Poskytujú komplexné riešenia zahŕňajúce personalizáciu webu, optimalizáciu konverzií, zber dát a stratégie pre e-mailový marketing.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Odštartujte sezónu na ShopCampe, budete počuť Jitku Dvořákovú aj skúsenosti z Lega
3 min. čítanie

Odštartujte sezónu na ShopCampe, budete počuť Jitku Dvořákovú aj skúsenosti z Lega

Český e-commerce je na ceste do čiernych čísel, keď v prvom štvrťroku medziročne vzrástol o 4 %. E-shopári veria, že pozitívny smer vydrží. Svoje nádeje smerujú k sezóne, na ktorú sa intenzívne pripravujú od začiatku roka. Inšpiráciu im tento rok poskytnú odborníci na 11. ročníku komunitnej konferencie elektronického obchodu ShopCamp. O svoje skúsenosti s riadením […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+