Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Logistický operátor WE|DO rozširuje sieť výdajných miest a hľadá dopravcov

Tento rok sa spoločnosť WE|DO stala hlavným prepravným partnerom platformy Allegro na českom trhu a očakáva zvýšený záujem o jej služby. Aktuálne doručuje do viac ako 1500 výdajných miest a v blízkej dobe počíta s ďalším navýšením počtu.

Logistický operátor WE|DO rozširuje sieť výdajných miest a hľadá dopravcov

Logistický operátor WE|DO rozširuje svoju sieť výdajných miest a počet výdajných boxov, aby sa pripravil na predvianočný nárast objemu zásielok. Spoločnosť v tomto roku rozšírila sieť výdajných miest o štvrtinu, v blízkej dobe počíta s ďalším navýšením počtu až na 1800. WE|DO využíva na distribúciu zásielok vlastné výdajné miesta, výdajné boxy a zásielky domov.

„V predvianočnom období je každoročne o služby prepravných spoločností najväčší záujem. Počítame s tým, že v poslednom štvrťroku vzrastie počet doručených zásielok o desiatky percent a chceme byť na tento rast dobre pripravení,“ vysvetľuje Aleš Kučera, Delivery Sales Manager WE|DO.

WE|DO naberá nových dopravcov a kuriérov s vlastnou dodávkou alebo celou flotilou: „Aby sme tento nárast nových zásielok boli schopní aj do budúcna, v požadovanej kvalite pokryť, naberáme nových dopravcov a kuriérov, a to nielen na predvianočné obdobie, ale aj na dlhodobú spoluprácu,“ vysvetľuje Denisa Uhrová, HR Business Partner spoločnosti. Firma aktuálne spolupracuje s 350 kuriérmi, 1 400 výdajnými miestami a doručuje do viac než 1500 výdajných boxov. Zásielky pokrýva v Česku, na Slovensku a v rámci ČR rozváža aj zásielky z Poľska.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 
10 min. čítanie

Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 

Dnes už legendárna akcia, ktorá sa vrátila na miesto svojich začiatkov. Marketing festival sa tentokrát opäť konal v brnenskom Janáčkovom divadle. Stovky senior marketérov z Česka, Slovenska, ale aj zahraničia prišli nasávať vedomosti a spojiť sa s novým kontaktami. 9 TOP rečníkov sa krásne dopĺňalo v zaujímavom programe poskladanom na mieru súčasnej marketingovej situácie. Prinášame […]

Michal Moricz Michal Moricz
Executive Director v Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+