Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

LinkedIn predstavil nový nástroj s využitím AI pre nábor, marketing a predaj

Pracovné prostredie sa rýchlo mení a HR oddelenia potrebujú reagovať rovnako rýchlo. LinkedIn, ktorý firmy často využívajú na nábory, teraz testuje nové nástroje. Aktualizovaná verzia Recruiter 2024 využije AI a podporovanú skúsenosť z LinkedIn Learning. HR profesionálom sľubuje lepšie zvládanie náročného procesu náboru a školení.

LinkedIn predstavil nový nástroj s využitím AI pre nábor, marketing a predaj

Nová verzia Recruiter 2024 využíva umelú inteligenciu a dáta z LinkedIn platformy s viac ako 950 miliónmi profesionálov, 65 miliónmi firiem a 40 000 zručnosťami na rýchlejšie a efektívnejšie vyhľadávanie kvalifikovaných kandidátov. Pomáha HR lídrom formulovať ich náborové ciele v prirodzenom jazyku a ponúka vyššiu kvalitu odporúčaných kandidátov z rozsiahlejšieho poľa, nielen z veľkých firiem.

Zdroj: LinkedIn

Nová cesta k relevantnejším kandidátom

Sieť nedávno predstavila funkcie Sales Navigator rozšíreného o AI a Account IQ pre efektívnejšie vyhľadávanie účtov a zákazníkov. Pri hľadaní kandidátov sa program bude spoliehať na umelú inteligenciu, aby odvodil vhodných typ uchádzača, ktorého zamestnávateľ hľadá. Sľubuje ponúknuť kvalitnejšie odporúčania kandidátov, dokonca preskúma širší okruh kandidátov, ktorý presahuje rámec veľkých spoločností, ktoré sa tradične považujú za predvolené možnosti.

„Zaujímavou možnosťou AI je jej schopnosť prevziať niektoré z monotónnych úloh každodenného života pracovníkov, čím sa uvoľní čas na strategické a ľudskejšie aspekty ich práce. Chceme našim klientom pomôcť odomknúť vyššiu produktivitu a zameriavať sa na prácu s väčším vplyvom,” vyjadril sa generálny riaditeľ LinkedIn Ryan Roslansky.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 
10 min. čítanie

Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 

Dnes už legendárna akcia, ktorá sa vrátila na miesto svojich začiatkov. Marketing festival sa tentokrát opäť konal v brnenskom Janáčkovom divadle. Stovky senior marketérov z Česka, Slovenska, ale aj zahraničia prišli nasávať vedomosti a spojiť sa s novým kontaktami. 9 TOP rečníkov sa krásne dopĺňalo v zaujímavom programe poskladanom na mieru súčasnej marketingovej situácie. Prinášame […]

Michal Moricz Michal Moricz
Executive Director v Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+