Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

LinkedIn ako vzdelávacia platforma. Kurzami vás prevedie umelá inteligencia

Máte do nového roku ambície naučiť sa niečo nové? Možno oceníte nový prvok koučovania na LinkedIn. 

LinkedIn ako vzdelávacia platforma. Kurzami vás prevedie umelá inteligencia
Zdroj: Depositphotos

Váš osobný kouč bude na usmerňovanie vzdelávania využívať generatívnu AI. To všetko na základe otázok týkajúcich sa kariéry. Ak si chcete zlepšiť svoje schopnosti v určitej oblasti, systém vám ponúkne tipy a odporučí relevantné kurzy.

“Sledujte krátke, pútavé videá v pohlcujúcom personalizovanom kanáli a učte sa zručnosti, na ktorých vám záleží, od inštruktorov a odborníkov, ktorým dôverujete – bez rozptyľovania. Popri tom sme zabudovali rýchle kontroly vedomostí na posúdenie vášho pokroku, ktoré vám pomôžu udržať si motiváciu,” uvádza platforma v stanovisku.

LinkedIn plánuje pridať aj nové moduly do LinkedIn Learning, ktoré umožnia ľuďom absolvovať kurzy v ich vlastnom tempe. Tieto moduly zahŕňajú krátke a pútavé videá v personalizovanom kanáli, ktorý ponúka možnosť učiť sa od dôveryhodných inštruktorov.

V snahe o gamifikáciu učenia LinkedIn zavádza aj vedomostné testy na udržanie motivácie účastníkov. Okrem toho poskytuje odporúčania kurzov na základe pracovných preferencií a pomáha používateľom pripraviť sa na budúce pozície.

Členovia siete môžu sledovať zručnosti potrebné pre konkrétnu pracovnú pozíciu a byť informovaní o nových kurzoch, ktoré pomôžu získavať potrebné zručnosti. Systém tiež upozorní na voľné pracovné miesta a odporúča vzdelávacie kurzy a certifikáty potrebné pre danú pozíciu. 

Celkovo sa LinkedIn snaží stať kľúčom pre vzdelávanie a kariérny postup. Rozširuje ponuku profesionálnych certifikátov a pridáva testovacie nástroje pre kódovanie na zlepšenie praktických zručností.

SLEDUJTE TENTO OBSAH Ako podcast
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+