2 min. čítanie

Krst knihy pre blogerov bude 6.12. v Košiciach

Affiliate sieť Dognet priniesla v úvode novembra na trh novú knihu. Tentokrát to je kniha pre začínajúcich aj pokročilých blogerov s názvom Tvorba úspešného zarábajúceho blogu. Tak ako každá kniha, aj táto si zaslúži svoj krst. Uskutoční sa 6. Decembra 2019 na stretnutí Blogger Meet vol.3 v priestoroch košického BØLGE o 17:00 hod.

Krst knihy pre blogerov bude 6.12. v  Košiciach

Kniha, aká tu nebola

Kniha s názvom Tvorba úspešného zarábajúceho blogu vznikla za účelom priniesť trhu novú publikáciu pre blogerov, ale aj pre tých, čo sa nimi chcú stať. Má viac ako 400 strán a podieľalo sa na nej cez 40 autorov. Medzi autormi nechýbajú známi blogeri a blogerky, ako aj špecialisti na online marketing.

Dnes je klasické blogovanie a tvorba kvalitného obsahu na ústupe. Doslova ich drtia prvoplánoví instagramisti, ktorým na vyjadrenie stačí pekná fotka. A to je trend, ktorý chceme zvrátiť a oživiť blogerskú scénu, ktorá by tvorila hodnotný obsah pre čitateľa a celú spoločnosť,” hovorí Štefan Polgári, jeden z dvojice koordinátorov knižky a zároveň riaditeľ affiliate siete Dognet.

Trend v stagnácii blogov na úkor rýchlo-konzumovateľného obsahu sociálnych sietí je tu už niekoľko rokov. Vidieť sa to dá na upadajúcej aktivite blogerov a značne preexponovanej pozornosti, ktorá sa sústredí na “influencerov”. To, že často život a príspevky influencerov nereflektujú realitu a ohýbajú vnímanie publika, je celospoločenský problém.

Chcete si prvých 20 strán knihy prelistovať úplne zadarmo? 

Stiahnuť ukážku ako pdf.

 

Blog ako kvalitné médium

Blog, ktorý existuje už viac ako 20 rokov, naopak prináša iný pohľad na svet. Sú to často dlhoročné skúsenosti a názory autorov. Blog ide do hĺbky a kvality obsahu. Je jedno, či sa jedná o textový, alebo video obsah.

Blogom a blogovaniu sa venujem už niekoľko rokov a cítim, že trh potrebuje viac vzdelávať a vrátiť sa k publikácii kvalitného obsahu,”, konštatuje Hanka Liptáková, koordinátorka projektu. Hanka mala na starosti hlavne obsahovú časť od samotných blogerov.

Práve blogy vedia pokryť témy, ktorým sa klasické online média nevenujú. Vedia priniesť pohľady a skúsenosti bežných ľudí. “Dnes si vie blog založiť vlastne ktokoľvek, zadarmo a za niekoľko minút,” dodáva Hanka Liptáková.

Krstnou mamou bude známa blogerka, Linda Babušík Adamčíková, vystupujúca aj pod pseudonymom Lapkinn.

Na krst knihy sa môžete tešiť už 6.12 na stretnutí Blogger Meet vol.3 v priestoroch košického BØLGE o 17:00.

Zdieľať článok
Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Binet, Sharp a Ritson: Čo sa od nich môžu naučiť slovenskí marketéri?
10 min. čítanie

Binet, Sharp a Ritson: Čo sa od nich môžu naučiť slovenskí marketéri?

Les Binet, Mark Ritson, Byron Sharp, Seth Godin či Philip Kotler. To je TOP 5 najrešpektovanejších svetových marketingových osobností medzi marketérmi na Slovensku. Vyplýva to z prieskumu Panelu marketingových profesionálov Go4insight a TheMarketers.biz z decembra 2022. O tom, ktorí z nich sú tí najvýznamnejší a aký prínos pre našu branžu v dnešných zložitých časoch predstavujú, […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Marketing RULEZZ: Ako na efektívny marketing a budovanie značiek v roku 2024
5 min. čítanie

Marketing RULEZZ: Ako na efektívny marketing a budovanie značiek v roku 2024

Celá naša branža dnes potrebuje návrat k tomu, čo v marketingu a komunikácii naozaj funguje. Aj preto je hlavnou témou 13. ročníka marketingovej konferencie Marketing RULEZZ „Back to the Roots“, ktorá sa uskutoční 22. 11. 2023 v Starej tržnici v Bratislave. V krátkom rozhovore s Petrom Šebom, programovým lídrom konferencie, sa dozviete, prečo by ste […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Upterdam 2023 by Blueweb
4 min. čítanie

Upterdam 2023 by Blueweb

E-commerce je dnes už neodmysliteľnou súčasťou moderného podnikania. Za posledné roky prešiel výrazným vývojom. Mnohí podnikatelia sa rýchlo adaptujú a presúvajú svoje obchody do online prostredia.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+