3 min. čítanie

Konferencia Project Restart 2024 opäť s exkluzívnym line-upom

Digitálna agentúra Taste organizuje spoločne s Freelom už tretí ročník Project Restartu, ktorý sa bude konať 24. apríla 2024 v Kine Lucerna. Mená ako Radovan Vávra, Marian Jelínek, Mária Havlíčková či Jan Řezáč sú zárukou, že sa navodené témy nebudú kĺzať len po povrchu. Naopak, táto celodenná konferencia zavedie svojich účastníkov do hĺbky projektového riadenia z rozmanitých uhlov pohľadu.

Konferencia Project Restart 2024 opäť s exkluzívnym line-upom
Zdroj: Taste

Jan Makovička, CEO digitálnej agentúry Taste, vidí v konferencii Project Restart prínos nielen pre projektových manažérov, ale napríklad aj pre team leaderov alebo freelance konzultantov: „Projektové riadenie je dnes alfou a omegou každého úspešného biznisu. V Taste ladíme procesy na každodennej báze a chceme naše aj cudzie know-how odovzdávať ďalej. V tohtoročnom Project Restarte sme sa popri inšpiratívnych myšlienkach zamerali obzvlášť na konkrétne témy vzaté priamo z praxe.“

Konferenciu otvoria dve mediálne známe osobnosti Radovan Vávra a Marian Jelínek. Radovan v detaile predstaví princípy dobrého manažéra, a to od rozhodovania až po delegovanie a motiváciu tímu. Marian zase nechá účastníkom konferencie nahliadnuť do vnútorného sveta víťazov a ukáže efektné techniky, ako dosahovať čo najlepšie výsledky.

Nasledovať bude Marie Havlíčková, SVP of Strategy v Groupon, ktorá predvedie praktickú ukážku, ako sa dá otočiť kormidlo veľkej firmy a misie za niekoľko miliárd. Michal Ptáček, zakladateľ CzechCrunch, potom vo svojej prednáške popíše proces sebareflexie, ktorým musel CzechCrunch prejsť, aby si aj do budúcna udržal zdravý biznis. S Martinom Vasquezom, školiteľom TedX speakrov a Hanou Březinovou, zakladateľkou Inspirata, následne zabŕdneme do problematiky psychológie a komunikácie, ktoré sú hlavnou súčasťou riešenia každodenných problémov vo firmách.

Na rad potom príde praktický blok so štyrmi rečníkmi, ktorí dnes a denne riešia tie najpálčivejšie otázky projektového riadenia a firemných procesov. Jiří Langr, Certified OKR Master & Coach, Heureka Group, sa pokúsi priniesť skutočnú hodnotu práce pre zákazníka, nielen ilúziu úspechu. Pavel Minář, konzultant pre Google Workspace, účastníkom dokáže, že procesy sú úplne všade a treba ich vyladiť tak, aby bolo možné robiť čo najlepšie projekty. Jan Řezáč, zakladateľ House of Řezáč, potom pozve do projektového riadenia aj umelú inteligenciu, ktorá už dnes dokáže plánovať, schôdzovať, zapisovať, taskovať, komunikovať, vyhodnocovať a riadiť. Hlavne riadiť!

Konferencia Project Restart 2024 sľubuje exkluzívne know-how. Účastníci sa budú môcť stretnúť s poprednými osobnosťami, získať nové pohľady na projektové riadenie a inšpirovať sa k zmene vlastného prístupu k práci. Popri samotných prednáškach je tiež prichystaný sprievodný program, vrátane výborného cateringu a záverečnej afterparty. Vstupenky sú k dispozícii na webe www.projectrestart.cz.

Využite výnimočný zľavový kód projectrestart10.

Využite zľavu na konferenciu

Tlačová správa

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Odštartujte sezónu na ShopCampe, budete počuť Jitku Dvořákovú aj skúsenosti z Lega
3 min. čítanie

Odštartujte sezónu na ShopCampe, budete počuť Jitku Dvořákovú aj skúsenosti z Lega

Český e-commerce je na ceste do čiernych čísel, keď v prvom štvrťroku medziročne vzrástol o 4 %. E-shopári veria, že pozitívny smer vydrží. Svoje nádeje smerujú k sezóne, na ktorú sa intenzívne pripravujú od začiatku roka. Inšpiráciu im tento rok poskytnú odborníci na 11. ročníku komunitnej konferencie elektronického obchodu ShopCamp. O svoje skúsenosti s riadením […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+