11. októbra 2019

Veronika Pečimon Hesková

Editor-in-Chief Ecommerce Bridge
11. októbra 2019

Konferencia LOVEBRAND MASTERS, ktorá posunie tvoju značku na nový level

2 min čítanie

Keď sa povie online kníhkupectvo, napadne vám hneď Martinus? A čo pri značke kozmetiky, energetickom nápoji alebo mobilnom telefóne? Hneď viete, na čo máte myslieť. Na túto úroveň sa chce dostať každý marketér. Pretože aj keď máte skvelý marketing a všetko funguje, ako má, nemusíte byť prví, ktorí sa vynoria v mysli zákazníkov. Preto je potrebné vytvoriť lovebrand. Čoraz viac ľudí odoláva marketingovému smogu a sústredia sa na značky, ktoré prirodzene milujú. Aj preto je ďalšia konferencia z dielne Digital Marketing Club-u venovaná práve Lovebrand Masters. 

Make it Digital je séria konferencií zameraná na odborné prednášky v oblasti digitálneho podnikania a online marketingu. Úspešnú konferenciu organizujú členovia Digital Marketing Clubu už ôsmykrát a je určená študentom, marketérom a podnikateľom, ktorým prinesú top osobnosti marketingu to najlepšie zo svojich vedomostí a praktických skúseností.

Čo vás na konferencii čaká?

Už v utorok 15. 10. 2019 o 17:00 v priestoroch Univerzity Komenského na Odbojárov 10 v Bratislave sa predstavia tí najlepší. Prezradia, ako sa dá taký lovebrand vybudovať alebo či vôbec dáva zmysel a existuje.

Môžete sa tešiť na týchto spíkrov s ich témami:

  • Júlia Micháleková (DASE)- 3 veci, ktoré ma o budovaní značky naučila prax,
  • Peter Šebo (PS:DIGITALSvetové lovebrandy,​
  • Michal Pastier (ZARAGUZA)E-commerce Brandformance, značka, ktorá doručí výkon,
  • Juraj Šlesar (MARTINUS)Martinus ako lovebrand?,
  • Vlado Kurek (TRIAD)Make AD not love,
  • Anna Sabolová a Naďa Kacera (LEVOSPHERE) Za všetkým hľadaj brand equity.

Okrem skvelých spíkrov sa môžete tešiť aj na aj Zuzanu Božíkovú a Juraja Holuba zo SLIDO, ktorí nás budú sprevádzať celým večerom a prelúskajú sa všetkými otázkami. A čo je najlepšie, študentský lístok môžete kúpiť už za 10 eur, prípadne štandardný za 25 eur. Viac informácii nájdete TU.

Ak veríte, že nie všetko je o správnom nastavení PPC, SEO a často predávajú aj “nemerateľné” emócie, táto marketing konferencia je určená pre vás. A ak tomu neveríte, určite sa príďte presvedčiť – lovebrandy hýbu svetom a ich silné postavenie bude len rásť.

Získaj novinky ako prvý

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.

Autor článku

Veronika Pečimon Hesková

Editor-in-Chief Ecommerce Bridge

V Ecommerce Bridge sa venuje najmä komunikácii s autormi, editovaniu a publikovaniu článkov a video rozhovorov. Má na starosti celý chod projektu, inovácie, propagáciu a všetko spojené s obsahovou stránkou.


Posledné
Obľúbené