2 min. čítanie

Konferencia LOVEBRAND MASTERS, ktorá posunie tvoju značku na nový level

Keď sa povie online kníhkupectvo, napadne vám hneď Martinus? A čo pri značke kozmetiky, energetickom nápoji alebo mobilnom telefóne? Hneď viete, na čo máte myslieť. Na túto úroveň sa chce dostať každý marketér. Pretože aj keď máte skvelý marketing a všetko funguje, ako má, nemusíte byť prví, ktorí sa vynoria v mysli zákazníkov. Preto je potrebné vytvoriť lovebrand. Čoraz viac ľudí odoláva marketingovému smogu a sústredia sa na značky, ktoré prirodzene milujú. Aj preto je ďalšia konferencia z dielne Digital Marketing Club-u venovaná práve Lovebrand Masters. 

Veronika Pečimon Hesková Veronika Pečimon Hesková
Editor-in-Chief Ecommerce Bridge
Konferencia LOVEBRAND MASTERS, ktorá posunie tvoju značku na nový level

Make it Digital je séria konferencií zameraná na odborné prednášky v oblasti digitálneho podnikania a online marketingu. Úspešnú konferenciu organizujú členovia Digital Marketing Clubu už ôsmykrát a je určená študentom, marketérom a podnikateľom, ktorým prinesú top osobnosti marketingu to najlepšie zo svojich vedomostí a praktických skúseností.

Čo vás na konferencii čaká?

Už v utorok 15. 10. 2019 o 17:00 v priestoroch Univerzity Komenského na Odbojárov 10 v Bratislave sa predstavia tí najlepší. Prezradia, ako sa dá taký lovebrand vybudovať alebo či vôbec dáva zmysel a existuje.

Môžete sa tešiť na týchto spíkrov s ich témami:

  • Júlia Micháleková (DASE)- 3 veci, ktoré ma o budovaní značky naučila prax,
  • Peter Šebo (PS:DIGITALSvetové lovebrandy,​
  • Michal Pastier (ZARAGUZA)E-commerce Brandformance, značka, ktorá doručí výkon,
  • Juraj Šlesar (MARTINUS)Martinus ako lovebrand?,
  • Vlado Kurek (TRIAD)Make AD not love,
  • Anna Sabolová a Naďa Kacera (LEVOSPHERE) Za všetkým hľadaj brand equity.

Okrem skvelých spíkrov sa môžete tešiť aj na aj Zuzanu Božíkovú a Juraja Holuba zo SLIDO, ktorí nás budú sprevádzať celým večerom a prelúskajú sa všetkými otázkami. A čo je najlepšie, študentský lístok môžete kúpiť už za 10 eur, prípadne štandardný za 25 eur. Viac informácii nájdete TU.

Ak veríte, že nie všetko je o správnom nastavení PPC, SEO a často predávajú aj “nemerateľné” emócie, táto marketing konferencia je určená pre vás. A ak tomu neveríte, určite sa príďte presvedčiť – lovebrandy hýbu svetom a ich silné postavenie bude len rásť.

Zdieľať článok
Veronika Pečimon Hesková
Editor-in-Chief Ecommerce Bridge

V Ecommerce Bridge sa venuje najmä komunikácii s autormi, editovaniu a publikovaniu článkov a video rozhovorov. Má na starosti celý chod projektu, inovácie, propagáciu a všetko spojené s obsahovou stránkou.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
New Retail Summit 2024 ukáže cesty k zdravému rastu
6 min. čítanie

New Retail Summit 2024 ukáže cesty k zdravému rastu

V roku 2023 sa obchod snažil stabilizovať situáciu a neprispievať k inflácii, na úkor čoho však stagnoval. Teraz je čas podniknúť kroky na naštartovanie rastu. Ako pri tom stavať na pevných základoch a zároveň využiť aktuálne trendy ukáže 5. ročník najväčší konferencie pre maloobchodníkov a dodávateľov New Retail Summit, ktorý sa uskutoční v poslednom aprílovom […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Nakopnite svoj biznis vďaka AI: Učte sa od svetových expertov technológií na májovej konferencii WebExpo
4 min. čítanie

Nakopnite svoj biznis vďaka AI: Učte sa od svetových expertov technológií na májovej konferencii WebExpo

Ako využiť umelú inteligenciu v podnikaní a nenechať si zabrzdiť vlastnú kreativitu? Prečo sa nespoliehať na ChatGPT a ďalšie nástroje AI? A ako rozoznať kvalitné výstupy AI od “bullshitu”? Nielen na tieto otázky budú odpovedať lídri z rôznych oblastí a národností na technologickej konferencii WebExpo, ktorá sa uskutoční od 29. do 31. mája 2024. Najlepšia […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Konferencia Project Restart 2024 opäť s exkluzívnym line-upom
3 min. čítanie

Konferencia Project Restart 2024 opäť s exkluzívnym line-upom

Digitálna agentúra Taste organizuje spoločne s Freelom už tretí ročník Project Restartu, ktorý sa bude konať 24. apríla 2024 v Kine Lucerna. Mená ako Radovan Vávra, Marian Jelínek, Mária Havlíčková či Jan Řezáč sú zárukou, že sa navodené témy nebudú kĺzať len po povrchu. Naopak, táto celodenná konferencia zavedie svojich účastníkov do hĺbky projektového riadenia […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+