Titulný obrázok spoločnosti LiveAgent
Logo LiveAgent

LiveAgent

Live Chat a Help Desk softvér s jednoduchou implementáciou a zaručeným výsledkom.

LiveAgent

Live Agent už viac ako 10 rokov veľmi dobre vie, že spokojnosť zákazníka a jeho referencie sú na špici, prečo je značka úspešná alebo nie. Kvalitný Live Chat či celková zákaznícka podpora by malo byť základom každého online biznisu bez ohľadu na veľkosť, či zameranie.

LiveAgent, multikanálový nástroj zákazníckej podpory máte možnosť vyskúšať na 14 dní ZDARMA. Už vopred však vieme, že neostane iba v skúšobnej fáze, ale integrujete ho ako plnohodnotnú súčasť vášho webu a e-shopu.

Profesionálna zákaznícka podpora vám je k dispozícii 24/7.

LiveAgent vám zaručí zvýšenie nie len zákazníckej spokojnosti, ale aj zisku. So svojimi zákazníkmi môžete byť v kontakte naprieč všetkými kanálmi.

Implementácia je viac ako jednoduchá a kompatibilná takmer so všetkými web platformami a e-shopmi.

Posledné články

5 min. čítanie

Ako a prečo používať live chat na webe

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako často využívate Messenger, WhatsApp, iMessage, Viber či Slack na komunikáciu v práci či vo voľnom čase? Appky tohto typu v súčasnosti vytláčajú „bežnú“ formu komunikácie a klasický telefón. Keďže väčšina z nás vo svojich kruhoch komunikuje práve pomocou rôznych messengerov, očakávame, že podobnou formou budeme môcť komunikovať aj […]

David Čačík David Čačík
Head of Growth v LiveAgent
Prečítať článok

Naši klienti

Recenzie

Jozef Granec
5/5

"V čase korona krízy sme boli nútení zmeniť aj spôsob interných školení a zdieľania dynamicky sa meniacich informácií, potrebných pre každodennú prácu našich pracovníkov. Rozhodovali sme sa viacerými možnosťami, ako sú intranet, zdieľané súbory, elektronické manuály a pod. Nakoniec padlo rozhodnutie pre využite ,,bázy znalostí“ v aplikácii LiveAgenta. Naši operátori si tento spôsob nevedia vynachváliť. Všetky informácie sú dostupné na jednom mieste s možnosťou fulltextového vyhľadávania, rovnako aj spôsob aktualizácie týchto dát je veľmi jednoduchý, a preto vieme denne zabezpečiť našim kolegom po celom Slovensku aktuálne informácie."

Martin Drugaj
5/5

Výkonný riaditeľ

“Spokojnosť zákazníkov rapídne vzrástla.”

Vyberáme z nášho tímu

Andrej Saxon
Customer Success Manager

Martin Pullmann
Integration Specialist

Viktor Zeman
CEO

Martin Slašťan
Technical Support Team Lead

Andrej Harsáni
CEO

Viktor Zeman
CEO

Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+