Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
Titulný obrázok spoločnosti Heureka Group
Logo Heureka Group

Heureka Group

Heureka Group je najväčší cenový porovnávač a nákupný radca v Európe, pôsobiaci v 9 krajinách strednej a východnej Európy. Spoločnosť poskytuje služby, ktoré pomáhajú miliónom užívateľov nakupovať online efektívne a jednoducho, a obchodným partnerom sa prezentovať v rôznych európskych krajinách. Ponúka produkty a služby ako Heureka Shops, Heureka Ads a Heureka Insights, ktoré sú určené na podporu e-shopov, značiek a na poskytovanie dátových prehľadov.

Heureka Group

9 krajín, v ktorých môžete predávať
23 miliónov používateľov mesačne
55 tisíc e-shopov v našej sieti

Služby Heureka!shops

Heureka!shops je produkt určený pre e-shopy, ktorý umožňuje obchodom prezentovať sa miliónom zákazníkov. Ponúka možnosť byť súčasťou Heureka Marketplace, získať certifikát Overené zákazníkmi a zapojiť sa do CSS programu. Táto služba umožňuje e-shopom efektívne osloviť širokú zákaznícku základňu a zvýšiť svoju viditeľnosť na trhu.

Heureka!ads pre Značky

Heureka!ads je produkt, ktorý je zameraný na podporu značiek nielen na platforme Heureka, ale aj mimo nej. Umožňuje značkám prezentovať sa v TV, na YouTube, alebo napríklad posielať svoje ponuky až pol miliónu odberateľov newsletterov Heureka, čím zvyšuje ich viditeľnosť a povedomie o značke.

Heureka!insights a Dátové Prehľady

Heureka!insights poskytuje dátové prehľady, ktoré umožňujú obchodom a značkám prispôsobiť svoju stratégiu reálnemu dopytu na trhu v až 9 krajinách Európy. Umožňuje zistiť najžiadanejšie produkty, značky, ceny konkurencie a ďalšie relevantné údaje, ktoré môžu pomôcť pri optimalizácii ponuky a marketingovej stratégie.

Pôsobenie v 9 Krajinách Európy

Heureka Group pôsobí v 9 krajinách strednej a východnej Európy, konkrétne v Česku, Slovensku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Slovinsku, Chorvátsku, Srbsku a Bosne a Hercegovine. Spoločnosť tak ponúka obchodom a značkám jedinečnú možnosť rozšíriť svoje podnikanie do ďalších európskych krajín a osloviť širokú zákaznícku základňu.

Ciele a Misia Heureka Group

Hlavným cieľom Heureka Group je pomáhať e-shopom, značkám a partnerom osloviť čo najviac užívateľov naprieč celým regiónom a poskytnúť im maximálnu podporu vo všetkých aspektoch ich rastu. Spoločnosť sa snaží budovať jednotný obsah a najväčší katalóg produktov na európskom e-commerce trhu, čím podporuje online nakupovanie a pomáha obchodom efektívne sa prezentovať na trhu.

Naše služby

Heureka Marketplace
Heureka Bidding
Platený PPC režim
Heureka CSS program
Bannerová reklama
Dátové prehľady pre e-shopy
Meranie konverzií
Dátové reporty pre značky
Heureka Ads
Affiliate program
Certifikácia partnerov

Posledné články

Vyskúšajte automatické bidovanie s nástrojom Beed
2 min. čítanie

Vyskúšajte automatické bidovanie s nástrojom Beed

Nestrácajte čas ručným bidovaním a využite efektívnu propagáciu svojich produktov. Nielenže vám privedie relevantných zákazníkov, ale budete mať svoje náklady pod dohľadom. Na Heureke môžete na automatické bidovanie využiť hneď niekoľko nástrojov. Jedným z nich je Beed, o ktorom si v tomto článku povieme viac.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Heureka Marketplace: cesta k vyššiemu obratu
3 min. čítanie

Heureka Marketplace: cesta k vyššiemu obratu

Fenomén marketplace hýbe svetom e-commerce už niekoľko rokov. Marketplaces postupne zavádzajú aj veľkí hráči na trhu a oficiálne aj neoficiálne stanoviská mnohých odborníkov predpovedajú postupnú dominanciu marketplaces v online priestore. Ako vyzerá marketplace, či trhovisko, najnavštevovanejšieho českého e-commerce webu Heureka.cz? A čo vám môže priniesť?

Redakcia Redakcia
Prečítať článok

Vyberáme z nášho tímu

Tomáš Braverman
CEO Heureka Group

Jan Mayer
Managing Director of CZ/SK

Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+