Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
Titulný obrázok spoločnosti Chianna way
Logo Chianna way

Chianna way

Chiannaway je digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na kreatívne marketingové stratégie pre malé a stredné firmy. Cieľom je etablovať značku a pomôcť jej expandovať. Chiannaway ponúka 30-minútovú bezplatnú telefonickú konzultáciu, počas ktorej sa snaží identifikovať potreby klientov a navrhnúť optimálne riešenia.

Chianna way

Firma Chianna way ešte nepridala svoje štatistiky.

Chcem si adoptovať profil

Digitálna transformácia a marketingové stratégie

Chiannaway je odborník na digitálnu transformáciu a marketingové stratégie. Firma sa snaží pomôcť svojim klientom vytvoriť a implementovať efektívne marketingové plány, ktoré im pomôžu dosiahnuť úspech a efektívne využiť svoje investície do marketingu. Chiannaway sa zameriava na vytváranie kreatívnych a inovatívnych riešení, ktoré pomáhajú značkám expandovať a dosiahnuť svoje ciele. Firma tiež ponúka bezplatné telefonické konzultácie, počas ktorých sa snaží identifikovať potreby klientov a navrhnúť optimálne riešenia.

Prípadové štúdie a úspechy

Spoločnosť sa pýši množstvom úspešných prípadových štúdií, ktoré dokazujú efektívnosť ich prístupu. Firma pracovala s rôznymi značkami a pomohla im dosiahnuť významné úspechy v oblasti digitálneho marketingu. Tieto prípadové štúdie sú dôkazom schopnosti firmy vytvárať efektívne a inovatívne marketingové stratégie, ktoré prinášajú výsledky.

Technológie a inovácie

Agentúra je na čele technologických inovácií v oblasti digitálneho marketingu. Využíva najnovšie technológie a algoritmy na vytváranie efektívnych online kampaní a na optimalizáciu ich výsledkov. Chiannaway tiež využíva strojové učenie a umelú inteligenciu na vytváranie personalizovaných marketingových riešení, ktoré sú prispôsobené potrebám každého klienta.

Strategické plánovanie a analýza

Veria v dôležitosť strategického plánovania a analýzy v marketingu. Pomáhajú svojim klientom vytvárať detailné marketingové plány, ktoré sú založené na dôkladnej analýze ich silných a slabých stránok, príležitostiach a hrozbách. Toto pomáha značkám lepšie pochopiť svoju pozíciu na trhu a vytvárať efektívne stratégie, ktoré im pomôžu dosiahnuť svoje ciele.

Komunikácia a zákaznícka spokojnosť

Kladú veľký dôraz na komunikáciu a zákaznícku spokojnosť. Firma sa snaží byť vždy k dispozícii pre svojich klientov a poskytnúť im všetky informácie a podporu, ktorú potrebujú. Chiannaway tiež venuje veľkú pozornosť spätnej väzbe od svojich klientov a snaží sa neustále zlepšovať svoje služby na základe ich pripomienok a návrhov.

Firma Chianna way ešte nepridala svoju ponuku služieb.

Chcem si adoptovať profil

Posledné články

Marketingové trendy a predpovede na rok 2023
4 min. čítanie

Marketingové trendy a predpovede na rok 2023

Rok 2023 bez pochýb prinesie rôzne výzvy, ktoré si v oblasti marketingu vyžiadajú menšie aj väčšie zmeny. Tieto výzvy sú spôsobené hneď niekoľkými udalosťami, ktorým sme v posledných mesiacoch či rokoch čelili – pandémia, geopolitické napätie či ekonomická neistota, ktorá pramení z vysokej inflácie alebo rastúcich životných nákladov. O ekonomickej neistote hovoria aj trendy vyhľadávania […]

Mattey Myko Mattey Myko
Founder & Strategy Director
Prečítať článok
Na ceste k inkluzívnemu marketingu na Slovensku
8 min. čítanie

Na ceste k inkluzívnemu marketingu na Slovensku

Je vek len číslo? Prečo inkluzívny marketing dosahuje lepšie výsledky a prináša viac opakovaných nákupov?  Aj keď je pravda, že ageizmus postihuje predovšetkým starších dospelých, vekové zaujatosti môžu vytvárať zavádzajúce a negatívne vnímanie jednotlivcov v akomkoľvek veku. Je dôležité lepšie pochopiť tieto mylné vekové stereotypy, aby sme mohli pri našej práci jemnejšie a dôstojnejšie vyjadriť […]

Mattey Myko Mattey Myko
Founder & Strategy Director
Prečítať článok

Naši klienti

Firma Chianna way ešte nepridala žiadnych svojich klientov.

Chcem si adoptovať profil

Recenzie

Firma Chianna way ešte nepridala žiadne recenzie od klientov.

Chcem si adoptovať profil

Prípadové štúdie

Firma Chianna way ešte nepridala žiadnu prípadovú štúdiu.

Chcem si adoptovať profil

Posledné videá

Firma Chianna way ešte nepublikovala žiadne videá.

Chcem si adoptovať profil

Vyberáme z nášho tímu

Firma Chianna way ešte nepridala svojich kolegov do profilu.

Chcem si adoptovať profil
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+