3 min. čítanie

Kam vás a váš eshop môže posunúť digitálny marketing?

Od rečníkov online konferencie WebTop100 bude počuť, ako sa v českých firmách prepísali činnosti jednotlivých oblastí digitálneho marketingu: rozvoj webu a UX, digitalizácia firmy, obsah, SEO, PP, emailing, sociálne siete a najnovšie formáty.

Kam vás a váš eshop môže posunúť digitálny marketing?

19. novembra vás na konferencii WebTop100 čaká to najlepšie z online marketingu z domácej scény aj inšpirácie zo zahraničia. Vysielať budeme online z moderného virtuálneho štúdia.

Aké témy a kto vás čaká na obrazovkách:

  • Najefektívnejší rozvoj webu

Ondřej Ilinčev, odborník na optimalizáciu webu a UX, ukáže, ako vedia domáci odborníci svojimi aktivitami pomáhať zlepšovať výkonnosť firiem s využitím webov.

  • E-mailing

V priebehu prednášky Petra Cikána z Sherpas nás čakajú novinky z oblasti retenčného marketingu a výsledky každoročného prieskumu kvality komunikácie firiem z oblasti e-commerce so svojimi zákazníkmi.

  • Výkonnostná reklama – PPC

Aké príležitosti a hrozby nás čakajú v oblasti výkonnostného digitálneho marketingu v najbližších rokoch a ako sa s nimi vysporiadať, ukáže Markéta Kabátová z uLab.

  • Digitálna transformácia

Tomáš Jindříšek z agentúry Dark Side sa zameria na priebeh upsešnej digitálnej transformácie firmy.

  • Umelá inteligencia

Najzaujímavejšie prípady implementácie umelej inteligencie v reálnom consumer-facing prostredí prinesie. Jan Romportl z O2.

  • Ako nezničiť SEO

Pavel Ungr zhodnotí SEO v domácich končinách. Bude hovoriť o tom, prečo ho nepodceniť, aké sú úskalia a ako by sa kvalitné SEO malo vlastne robiť.

  • Obsahový marketing

Závislosť na číslach v digitálnom marketingu, ohýbanie content marketingu do brainwashingu, mýtus contentu čo by reklamnej kampane, to sú témy Michala Schindlera z Creative Dock.

  • Videoreklama

O význame videomarketingu pre firemné projekty vám povie Andrea Hurychová z WeDigital, popredná česká expertka na influencer marketing a videoreklamu.

  • Instagramový počin a influence marketing

Súčasným stavom influencer marketingu u nás i v zahraničí a predpokladaným posunom do roku 2021 vás prevedie Petr Srna z Word of Online. A kto iný by sa mal zamerať na rolu Instagramu v marketingu ako Aki Votrubová.

Predseda poroty súťaže digitálnych projektov WebTop100 Petr Kleiner zhodnotí rok 2020 v československom digitále a v medzičase vás čakajú krátke case study úspešných digitálnych projektov.

Inšpirujte sa najväčšími špičkami v odvetviach digitálneho marketingu. Konferencia WebTop100 vám pomôže lepšie sa zorientovať v digitálnom prostredí a ukáže, kam môžete posunúť svoje vlastné projekty. Stretneme sa v modernom online štúdiu 19. novembra.

Registrovať sa môžete na stránkach TUESDAY Business Network.

Zdieľať článok
Týždenný podcast UPdate
Podobné články
2 min. čítanie

Ecommerce Bridge LIVE pokračuje! Tentokrát 16.2 v Prešove

Po úspešnej prvej konferencii Ecommerce Bridge LIVE v Trnave sa “roadshow” presúva na východ do Prešova. V Trnave sme sa veľa vecí naučili a preto prichádzame do Prešova o to múdrejší a lepšie pripravení 🙂 Zapracovali sme na programe konferencie aj na LIVE streame. Čo vás v Prešove čaká a neminie: line-up piatich prednášajúcich expertov […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
11 min. čítanie

Najväčšia moravská konferencia pre e-shopy je tu. Poďte to zažiť s nami!

Pre mnohé e-shopy sa pomaly, ale isto začína náročné obdobie. Ústup koronavírusových opatrení, začiatok vojny na Ukrajine a s tým súvisiaci nástup hospodárskej recesie pravdepodobne ukončia hody, ktoré vo svete e-commerce vládli posledné dva roky a prejavia sa nižšou ochotou spotrebiteľov nakupovať. Napriek tomu existuje pomerne veľa e-shopov, ktoré sa s touto situáciou vyrovnávajú s […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok