2 min. čítanie

Kam vás a váš eshop môže posunúť digitálny marketing?

Od rečníkov online konferencie WebTop100 bude počuť, ako sa v českých firmách prepísali činnosti jednotlivých oblastí digitálneho marketingu: rozvoj webu a UX, digitalizácia firmy, obsah, SEO, PP, emailing, sociálne siete a najnovšie formáty.

Kam vás a váš eshop môže posunúť digitálny marketing?

19. novembra vás na konferencii WebTop100 čaká to najlepšie z online marketingu z domácej scény aj inšpirácie zo zahraničia. Vysielať budeme online z moderného virtuálneho štúdia.

Aké témy a kto vás čaká na obrazovkách:

  • Najefektívnejší rozvoj webu

Ondřej Ilinčev, odborník na optimalizáciu webu a UX, ukáže, ako vedia domáci odborníci svojimi aktivitami pomáhať zlepšovať výkonnosť firiem s využitím webov.

  • E-mailing

V priebehu prednášky Petra Cikána z Sherpas nás čakajú novinky z oblasti retenčného marketingu a výsledky každoročného prieskumu kvality komunikácie firiem z oblasti e-commerce so svojimi zákazníkmi.

  • Výkonnostná reklama – PPC

Aké príležitosti a hrozby nás čakajú v oblasti výkonnostného digitálneho marketingu v najbližších rokoch a ako sa s nimi vysporiadať, ukáže Markéta Kabátová z uLab.

  • Digitálna transformácia

Tomáš Jindříšek z agentúry Dark Side sa zameria na priebeh upsešnej digitálnej transformácie firmy.

  • Umelá inteligencia

Najzaujímavejšie prípady implementácie umelej inteligencie v reálnom consumer-facing prostredí prinesie. Jan Romportl z O2.

  • Ako nezničiť SEO

Pavel Ungr zhodnotí SEO v domácich končinách. Bude hovoriť o tom, prečo ho nepodceniť, aké sú úskalia a ako by sa kvalitné SEO malo vlastne robiť.

  • Obsahový marketing

Závislosť na číslach v digitálnom marketingu, ohýbanie content marketingu do brainwashingu, mýtus contentu čo by reklamnej kampane, to sú témy Michala Schindlera z Creative Dock.

  • Videoreklama

O význame videomarketingu pre firemné projekty vám povie Andrea Hurychová z WeDigital, popredná česká expertka na influencer marketing a videoreklamu.

  • Instagramový počin a influence marketing

Súčasným stavom influencer marketingu u nás i v zahraničí a predpokladaným posunom do roku 2021 vás prevedie Petr Srna z Word of Online. A kto iný by sa mal zamerať na rolu Instagramu v marketingu ako Aki Votrubová.

Predseda poroty súťaže digitálnych projektov WebTop100 Petr Kleiner zhodnotí rok 2020 v československom digitále a v medzičase vás čakajú krátke case study úspešných digitálnych projektov.

Inšpirujte sa najväčšími špičkami v odvetviach digitálneho marketingu. Konferencia WebTop100 vám pomôže lepšie sa zorientovať v digitálnom prostredí a ukáže, kam môžete posunúť svoje vlastné projekty. Stretneme sa v modernom online štúdiu 19. novembra.

Registrovať sa môžete na stránkach TUESDAY Business Network.

Zdieľať článok
Týždenný podcast UPdate
Podobné články
V poradí ôsmy event nás čaká v metropole východu – 19.10.2023 v Košiciach!
2 min. čítanie

V poradí ôsmy event nás čaká v metropole východu – 19.10.2023 v Košiciach!

Čaká nás poriadne nabitý program. Môžete sa klasicky tešiť na štyroch rečníkov z rôznych oblastí e-commerce. Príďte si vychutnať zaujímavé a inšpiratívne príbehy. Pokiaľ by ste nemali možnosť prísť osobne, máme pre vás pripravený LIVE stream, ktorý si budete môcť pozrieť potom aj zo záznamu.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Binet, Sharp a Ritson: Čo sa od nich môžu naučiť slovenskí marketéri?
10 min. čítanie

Binet, Sharp a Ritson: Čo sa od nich môžu naučiť slovenskí marketéri?

Les Binet, Mark Ritson, Byron Sharp, Seth Godin či Philip Kotler. To je TOP 5 najrešpektovanejších svetových marketingových osobností medzi marketérmi na Slovensku. Vyplýva to z prieskumu Panelu marketingových profesionálov Go4insight a TheMarketers.biz z decembra 2022. O tom, ktorí z nich sú tí najvýznamnejší a aký prínos pre našu branžu v dnešných zložitých časoch predstavujú, […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Marketing RULEZZ: Ako na efektívny marketing a budovanie značiek v roku 2024
5 min. čítanie

Marketing RULEZZ: Ako na efektívny marketing a budovanie značiek v roku 2024

Celá naša branža dnes potrebuje návrat k tomu, čo v marketingu a komunikácii naozaj funguje. Aj preto je hlavnou témou 13. ročníka marketingovej konferencie Marketing RULEZZ „Back to the Roots“, ktorá sa uskutoční 22. 11. 2023 v Starej tržnici v Bratislave. V krátkom rozhovore s Petrom Šebom, programovým lídrom konferencie, sa dozviete, prečo by ste […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+