2 min. čítanie

Kam vás a váš eshop môže posunúť digitálny marketing?

Od rečníkov online konferencie WebTop100 bude počuť, ako sa v českých firmách prepísali činnosti jednotlivých oblastí digitálneho marketingu: rozvoj webu a UX, digitalizácia firmy, obsah, SEO, PP, emailing, sociálne siete a najnovšie formáty.

Kam vás a váš eshop môže posunúť digitálny marketing?

19. novembra vás na konferencii WebTop100 čaká to najlepšie z online marketingu z domácej scény aj inšpirácie zo zahraničia. Vysielať budeme online z moderného virtuálneho štúdia.

Aké témy a kto vás čaká na obrazovkách:

  • Najefektívnejší rozvoj webu

Ondřej Ilinčev, odborník na optimalizáciu webu a UX, ukáže, ako vedia domáci odborníci svojimi aktivitami pomáhať zlepšovať výkonnosť firiem s využitím webov.

  • E-mailing

V priebehu prednášky Petra Cikána z Sherpas nás čakajú novinky z oblasti retenčného marketingu a výsledky každoročného prieskumu kvality komunikácie firiem z oblasti e-commerce so svojimi zákazníkmi.

  • Výkonnostná reklama – PPC

Aké príležitosti a hrozby nás čakajú v oblasti výkonnostného digitálneho marketingu v najbližších rokoch a ako sa s nimi vysporiadať, ukáže Markéta Kabátová z uLab.

  • Digitálna transformácia

Tomáš Jindříšek z agentúry Dark Side sa zameria na priebeh upsešnej digitálnej transformácie firmy.

  • Umelá inteligencia

Najzaujímavejšie prípady implementácie umelej inteligencie v reálnom consumer-facing prostredí prinesie. Jan Romportl z O2.

  • Ako nezničiť SEO

Pavel Ungr zhodnotí SEO v domácich končinách. Bude hovoriť o tom, prečo ho nepodceniť, aké sú úskalia a ako by sa kvalitné SEO malo vlastne robiť.

  • Obsahový marketing

Závislosť na číslach v digitálnom marketingu, ohýbanie content marketingu do brainwashingu, mýtus contentu čo by reklamnej kampane, to sú témy Michala Schindlera z Creative Dock.

  • Videoreklama

O význame videomarketingu pre firemné projekty vám povie Andrea Hurychová z WeDigital, popredná česká expertka na influencer marketing a videoreklamu.

  • Instagramový počin a influence marketing

Súčasným stavom influencer marketingu u nás i v zahraničí a predpokladaným posunom do roku 2021 vás prevedie Petr Srna z Word of Online. A kto iný by sa mal zamerať na rolu Instagramu v marketingu ako Aki Votrubová.

Predseda poroty súťaže digitálnych projektov WebTop100 Petr Kleiner zhodnotí rok 2020 v československom digitále a v medzičase vás čakajú krátke case study úspešných digitálnych projektov.

Inšpirujte sa najväčšími špičkami v odvetviach digitálneho marketingu. Konferencia WebTop100 vám pomôže lepšie sa zorientovať v digitálnom prostredí a ukáže, kam môžete posunúť svoje vlastné projekty. Stretneme sa v modernom online štúdiu 19. novembra.

Registrovať sa môžete na stránkach TUESDAY Business Network.

Zdieľať článok
Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Communication Summit 2024: Neprestávajte sa pýtať!
10 min. čítanie

Communication Summit 2024: Neprestávajte sa pýtať!

Komunikujte pozitívne, jednoducho, bez greenwashingu a inteligentne s AI. Takto by sa dal zhrnúť 7. ročník konferencie Communication Summit od spoločnosti Blue Events, ktorá sa konala 5. júna v O2 universum. Či už ste boli medzi štyrmi stovkami návštevníkov, alebo nie, pozrite si súhrn toho najdôležitejšieho, čo počas programu odznelo.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Creative Restart 2024 o tvorivej vášni a vízii
3 min. čítanie

Creative Restart 2024 o tvorivej vášni a vízii

Digitálna agentúra Taste organizuje druhý ročník Creative Restart, ktorý sa uskutoční 20. júna 2024 v Kine Lucerna. Za prípravou celého line-upu opäť stojí Roman Číhalík, ktorý si ako leitmotív tohtoročnej konferencie zvolil tému Passion & Vision. Na pódiu uvidíme renomovaných českých i zahraničných tvorcov z rôznych kreatívnych oblastí. Tešiť sa môžete napríklad na dizajnérku Annu […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Zaostrené na inovácie, kreativitu, AI a prístupnosť. Prestížna technologická konferencia WebExpo opäť zaplnila Palác Lucerna
2 min. čítanie

Zaostrené na inovácie, kreativitu, AI a prístupnosť. Prestížna technologická konferencia WebExpo opäť zaplnila Palác Lucerna

V sálach pražskej Lucerny vystúpilo 91 medzinárodných špičkových odborníkov zo sveta technológií. Okrem prednášok, praktických workshopov, diskusií a konzultácií s mentormi boli pripravené aj rôzne aktivity pre deti – detský kútik pre najmenších a praktické workshopy pre starších, kde si mohli oťukať základy programovania, vyskúšať 3D tlač a pracovať s nástrojmi generatívnej umelej inteligencie.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+