1 min. čítanie

Kalendár zdarma nielen pre online marketérov a majiteľov e-shopov

Ani sme sa nenazdali a nový rok je v plnom prúde. Expandeco želá všetkým, ktorí čítajú tento text, aby bol rok 2022 rokom splnených biznis plánov.

Kalendár zdarma nielen pre online marketérov a majiteľov e-shopov

Ani sme sa nenazdali a nový rok je v plnom prúde. Expandeco želá všetkým, ktorí čítajú tento text, aby bol rok 2022 rokom splnených biznis plánov. Aby každý váš krok na domácom či zahraničnom trhu prinášal spokojných zákazníkov a pozitívne recenzie. Aby každý deň prichádzali úspechy bez prekážok či hraníc a nechýbali vám hodnotné myšlienky. Práve k tým vám Expandeco okrem pomoci ich špecialistov na expanziu ponúka aj ich praktický kalendár, v ktorom nájdete napríklad sviatky u našich susedov, kedy svet oslavuje deň ľavákov, introvertov či dokonca aj slovenskú Borovičku. 

Objavte inšpiráciu na každý prichádzajúci deň

V kalendári nájdete rozsiahly výber významných výročí, narodení osobností, svetových, európskych či štátnych sviatkov, osláv a udalostí nielen z ecommerce sveta. Tie vám môžu pomôcť napríklad pri plánovaní vašich lokálne orientovaných online kampaní, či aj v súkromnom živote. 

Prehľadné PDF vhodné aj na tlač a zároveň jeho rozšírenú „doživotnú“ digitálnu verziu si môžete stiahnuť priamo na Expandeco webe.

Súťaž o fyzické výtlačky kalendárov

Z tých, ktorí si stihnú stiahnuť kalendár do 22.02.2022 (tzv. „Palindrome Day“, teda dátum čitateľný z oboch strán) vylosujeme výhercov, ktorým pošleme náš praktický vreckový diár. Vďaka nemu budete mať všetky sviatky roka doslova na dlani!

Zdieľať článok
Týždenný podcast UPdate
Podobné články
3 min. čítanie

Využite skrytý potenciál sentiment analýzy v programmatickom marketingu. Ehm, čo je to vlastne sentiment analýza?

V dnešnej dobe sa čoraz častejšie stretávame s rôznorodými riešeniami, ako v čo najbližšej dobe nahradiť cookies. Analýza sentimentu a prediktívne poznatky z nej vedúce sú zaujímavým nástrojom na optimalizáciu kampaní zvnútra a bez potreby využitia cookies.

Martin Vašíček Martin Vašíček
Chief Technology Officer
Prečítať článok
4 min. čítanie

100 praktických rád pre kreatívca a jeho klienta časť 2

Každá z našich rád je našou osobnou skúsenosťou a trvalo nám dlho, kým sme to celé pochopili. Odvšadiaľ totiž počúvame ako my, kreatívci, musíme byť efektívni, rozhľadení, draví, no všetkého veľa škodí. Berte naše rady ako odporúčania a tipy z praxe, aby ste nemuseli robiť rovnaké chyby.

Stanislav Koleštík Stanislav Koleštík
Creative director a CEO Koleštík – Skvelý nápad
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+