Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Kalendár zdarma nielen pre online marketérov a majiteľov e-shopov

Ani sme sa nenazdali a nový rok je v plnom prúde. Expandeco želá všetkým, ktorí čítajú tento text, aby bol rok 2022 rokom splnených biznis plánov.

Kalendár zdarma nielen pre online marketérov a majiteľov e-shopov

Ani sme sa nenazdali a nový rok je v plnom prúde. Expandeco želá všetkým, ktorí čítajú tento text, aby bol rok 2022 rokom splnených biznis plánov. Aby každý váš krok na domácom či zahraničnom trhu prinášal spokojných zákazníkov a pozitívne recenzie. Aby každý deň prichádzali úspechy bez prekážok či hraníc a nechýbali vám hodnotné myšlienky. Práve k tým vám Expandeco okrem pomoci ich špecialistov na expanziu ponúka aj ich praktický kalendár, v ktorom nájdete napríklad sviatky u našich susedov, kedy svet oslavuje deň ľavákov, introvertov či dokonca aj slovenskú Borovičku. 

Objavte inšpiráciu na každý prichádzajúci deň

V kalendári nájdete rozsiahly výber významných výročí, narodení osobností, svetových, európskych či štátnych sviatkov, osláv a udalostí nielen z ecommerce sveta. Tie vám môžu pomôcť napríklad pri plánovaní vašich lokálne orientovaných online kampaní, či aj v súkromnom živote. 

Prehľadné PDF vhodné aj na tlač a zároveň jeho rozšírenú „doživotnú“ digitálnu verziu si môžete stiahnuť priamo na Expandeco webe.

Súťaž o fyzické výtlačky kalendárov

Z tých, ktorí si stihnú stiahnuť kalendár do 22.02.2022 (tzv. „Palindrome Day“, teda dátum čitateľný z oboch strán) vylosujeme výhercov, ktorým pošleme náš praktický vreckový diár. Vďaka nemu budete mať všetky sviatky roka doslova na dlani!

Zdieľať článok
Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Marketingový techstack e-commerce spoločností s obratom $100M+
5 min. čítanie

Marketingový techstack e-commerce spoločností s obratom $100M+

V tomto článku sa pozrieme na zloženie tzv. marketingového techstacku väčších e-commerce spoločností. Techstack je v jednoduchosti súbor nástrojov na e-mailing, SMS marketing, webovú personalizáciu, A/B testing, reporting, prípadne ďalších nástrojov, ktoré využíva marketingový tím na pravidelnej báze na výkon svojej práce. 

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+