2 min. čítanie

Kalendár zdarma nielen pre online marketérov a majiteľov e-shopov

Ani sme sa nenazdali a nový rok je v plnom prúde. Expandeco želá všetkým, ktorí čítajú tento text, aby bol rok 2022 rokom splnených biznis plánov.

Kalendár zdarma nielen pre online marketérov a majiteľov e-shopov

Ani sme sa nenazdali a nový rok je v plnom prúde. Expandeco želá všetkým, ktorí čítajú tento text, aby bol rok 2022 rokom splnených biznis plánov. Aby každý váš krok na domácom či zahraničnom trhu prinášal spokojných zákazníkov a pozitívne recenzie. Aby každý deň prichádzali úspechy bez prekážok či hraníc a nechýbali vám hodnotné myšlienky. Práve k tým vám Expandeco okrem pomoci ich špecialistov na expanziu ponúka aj ich praktický kalendár, v ktorom nájdete napríklad sviatky u našich susedov, kedy svet oslavuje deň ľavákov, introvertov či dokonca aj slovenskú Borovičku. 

Objavte inšpiráciu na každý prichádzajúci deň

V kalendári nájdete rozsiahly výber významných výročí, narodení osobností, svetových, európskych či štátnych sviatkov, osláv a udalostí nielen z ecommerce sveta. Tie vám môžu pomôcť napríklad pri plánovaní vašich lokálne orientovaných online kampaní, či aj v súkromnom živote. 

Prehľadné PDF vhodné aj na tlač a zároveň jeho rozšírenú „doživotnú“ digitálnu verziu si môžete stiahnuť priamo na Expandeco webe.

Súťaž o fyzické výtlačky kalendárov

Z tých, ktorí si stihnú stiahnuť kalendár do 22.02.2022 (tzv. „Palindrome Day“, teda dátum čitateľný z oboch strán) vylosujeme výhercov, ktorým pošleme náš praktický vreckový diár. Vďaka nemu budete mať všetky sviatky roka doslova na dlani!

Zdieľať článok
Týždenný podcast UPdate
Podobné články
5 min. čítanie

Ako môže neuromarketing pomôcť vašej firme?

Obchodníci si lámu hlavy nad tým, ako presvedčiť zákazníka k nákupu. Existuje mnoho prípadových štúdií ako vplývať pozitívne na správanie spotrebiteľov. Dokážeme niekedy vidieť do hlavy zákazníka? Už teraz nám vie veľmi veľa povedať neuromarketing.

Prečítať článok
6 min. čítanie

Ako vylepšiť výkon Shopping a Performance Max kampaní v Google s pomocou CSS programu

Každý inzerent sa vždy snaží optimalizovať rozpočty v kampaniach tak, aby dosahoval svoje ciele. Tie ciele sú pri každom inzerentovi iné či je to už určité percento ROAS, viac predajov, menšie PNO atď. Samozrejme, ciele nie je jednoduché dosiahnuť a okrem vedomostí potrebujete aj nástroje, ktoré vám pomôžu splniť očakávania. Jeden taký nástroj je aj […]

Darko Ďurica Darko Ďurica
Global Account Manager
Prečítať článok
7 min. čítanie

Značky, ktoré zvýšia výdavky za marketing v roku 2023, porastú

Čo všetko ovplyvní digitálny marketing v tomto roku? Už dosť správam o kríze a zlých vyhliadkach na rok 2023. Poďme to vziať z iného konca. Prezradíme vám, čo tento rok v digitálnom marketingu neprehliadnuť a ako čerpať z toho „zlého“. Pretože ako povedal pretekár Formule 1 Ayrton Senna: „Za pekného počasia nemôžete predbehnúť 15 áut. […]

Lucia Marková Lucia Marková
Marketing Manager
Prečítať článok