2 min. čítanie

JD Logistics uzatvorila partnerstvo s poľskou Biedronkou

Najväčší online predajca v Číne JD.com a poľská diskontná sieť Biedronka uzavreli partnerstvo. Čínsky gigant využije svoje zdroje a pomôže spoločnosti Biedronka s prevádzkou nového e-shopu.

JD Logistics uzatvorila partnerstvo s poľskou Biedronkou

Biedronka využije logistické služby JD

Spoločnosť JD Logistics spravuje viac ako 1 500 skladov a svojim zákazníkom ponúka komplexné služby dodávateľského reťazca. JD.com má jednu z najväčších logistických infraštruktúr spomedzi všetkých ecommerce spoločností na svete.

Spoločnosť Biedronka chce svoj eshop spravovať ešte efektívnejšie a nové partnerstvo jej zabezpečí rozsiahle logistické zdroje pre jej elektronický obchod. Sklad čínskej spoločnosti v Poľsku s rozlohou 15 000 m2 bol prispôsobený na spracovanie všetkých online objednávok reťazcu umožní rýchle dodanie aj do 24 hodín.

“Logistika elektronického obchodu si vyžaduje hlboké znalosti a sme radi, že JD Logistics je silným partnerom pri rozvoji nášho online obchodu,” povedal Jakub Knauer, manažér logistických projektov v spoločnosti Biedronka. 

Služby spoločnosti JD Logistics nám umožnili efektívne spracovávať online objednávky a to aj napriek 17-násobnému nárastu denného počtu objednávok.

Najväčší maloobchodný reťazec v Poľsku

Biedronka, najväčší maloobchodný reťazec v Poľsku, pôsobí na trhu už 27 rokov. Na konci tretieho štvrťroka 2022 mal reťazec 3304 predajní vo viac ako 1 100 mestách.

zdroj: Biedronka Home

Biedronka spustila svoj e-shop tento rok v auguste. Biedronka Home je moderný internetový obchod, ktorý ponúka široký sortiment ako sú dekorácie, náradie, bytový textil, móda alebo elektronika. Všetky online objednávky budú vybavené z jedného miesta. Doručovanie prebieha v celej krajine priamo na uvedenú adresu alebo do vybraného balíkomatu InPost.

Spoločnosť Biedronka Home má v súčasnosti na sklade takmer 1 000 výrobkov, ale podľa informácií reťazca ich počet bude neustále zvyšovať.

Týždenný podcast UPdate
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
3 min. čítanie

Tretina ľudí chce, aby im bola objednávka z e-shopu doručená v deň objednania. Generácia Z je ešte náročnejšia

Rýchlosť dodania zostáva jedným z hlavných argumentov pre výber e-shopu, v ktorom zákazník nakúpi. Očakávania nakupujúcich však stále ďaleko predbiehajú realitu na trhu. Hoci takmer tretina nakupujúcich by uvítala doručenie v ten istý deň, iba 15 % nákupov túto potrebu spĺňa. Mladí ľudia sú ešte náročnejší na rýchlosť. Pozrite si výsledky nášho rozsiahleho prieskumu.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+