2 min. čítanie

JD Logistics uzatvorila partnerstvo s poľskou Biedronkou

Najväčší online predajca v Číne JD.com a poľská diskontná sieť Biedronka uzavreli partnerstvo. Čínsky gigant využije svoje zdroje a pomôže spoločnosti Biedronka s prevádzkou nového e-shopu.

JD Logistics uzatvorila partnerstvo s poľskou Biedronkou

Biedronka využije logistické služby JD

Spoločnosť JD Logistics spravuje viac ako 1 500 skladov a svojim zákazníkom ponúka komplexné služby dodávateľského reťazca. JD.com má jednu z najväčších logistických infraštruktúr spomedzi všetkých ecommerce spoločností na svete.

Spoločnosť Biedronka chce svoj eshop spravovať ešte efektívnejšie a nové partnerstvo jej zabezpečí rozsiahle logistické zdroje pre jej elektronický obchod. Sklad čínskej spoločnosti v Poľsku s rozlohou 15 000 m2 bol prispôsobený na spracovanie všetkých online objednávok reťazcu umožní rýchle dodanie aj do 24 hodín.

“Logistika elektronického obchodu si vyžaduje hlboké znalosti a sme radi, že JD Logistics je silným partnerom pri rozvoji nášho online obchodu,” povedal Jakub Knauer, manažér logistických projektov v spoločnosti Biedronka. 

Služby spoločnosti JD Logistics nám umožnili efektívne spracovávať online objednávky a to aj napriek 17-násobnému nárastu denného počtu objednávok.

Najväčší maloobchodný reťazec v Poľsku

Biedronka, najväčší maloobchodný reťazec v Poľsku, pôsobí na trhu už 27 rokov. Na konci tretieho štvrťroka 2022 mal reťazec 3304 predajní vo viac ako 1 100 mestách.

zdroj: Biedronka Home

Biedronka spustila svoj e-shop tento rok v auguste. Biedronka Home je moderný internetový obchod, ktorý ponúka široký sortiment ako sú dekorácie, náradie, bytový textil, móda alebo elektronika. Všetky online objednávky budú vybavené z jedného miesta. Doručovanie prebieha v celej krajine priamo na uvedenú adresu alebo do vybraného balíkomatu InPost.

Spoločnosť Biedronka Home má v súčasnosti na sklade takmer 1 000 výrobkov, ale podľa informácií reťazca ich počet bude neustále zvyšovať.

Týždenný podcast UPdate
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Týždenný sumár 23/2024: Sociálne médiá začínajú suplovať vyhľadávače, unikátny produkt priťahuje viac ako cena, otestuje Reel ešte pred zverejnením
6 min. čítanie

Týždenný sumár 23/2024: Sociálne médiá začínajú suplovať vyhľadávače, unikátny produkt priťahuje viac ako cena, otestuje Reel ešte pred zverejnením

Pozrite sa na príklady ako využiť aplikáciu WhatsApp for Business na zvýšenie predajov. Shein začína ponúkať zánovné položky. Zhrnuli sme najzaujímavejšie májové udalosti a pridali k nim vlastný pohľad na vec.

Veronika Slezáková Veronika Slezáková
Editor in Chief @ Ecommerce Bridge, Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+