Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Ján Chládek je novým CFO spoločnosti Coca-Cola

Finančné oddelenie spoločnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko po novom riadi Jan Chládek. Vo funkcii vystrieda Alina Cojocarua, ktorý sa presúva na pozíciu Finančného riaditeľa pre Grécko a Cyprus.

Ján Chládek je novým CFO spoločnosti Coca-Cola
Zdroj: Jan Chládek

Chládek sa podieľal na realizácii obchodnej stratégie

Jan Chládek nastúpil do spoločnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko v máji 2021. V posledných dvoch rokoch sa výrazne podieľal na realizácii obchodnej stratégie firmy. Spoluvytváral novú stratégiu pre veľkoobchod a podieľal sa na vývoji a implementácii lokálneho reportingu.

„Vo svojej novej úlohe chcem pokračovať v budovaní našej stratégie vo vnútri spoločnosti aj v rámci Finančného oddelenia – dôsledné zameranie sa na zákazníka, a to ako externého, tak interného, s cieľom spoločne zvyšovať hodnotu na trhu dlhodobo udržateľným spôsobom,“ hovorí Jan Chládek, nový finančný riaditeľ spoločnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko.

Jan je absolventom magisterského štúdia na Fakulte financií a účtovníctva Vysokej školy ekonomickej v Prahe a od júna 2022 je držiteľom certifikátu CIMA. Pred nástupom do spoločnosti Coca-Cola HBC pôsobil 10 rokov v spoločnosti Heineken v oddelení financií a obchodu na českom a ruskom trhu. Má bohaté manažérske skúsenosti v oblasti financií aj v rámci spolupráce s ďalšími tímami predaja, marketingu alebo dodávateľského reťazca.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+