2 min. čítanie

Inzerujte efektívne na vyhľadávačoch tovaru pomocou Mergada

Nastavovanie CPC, párovanie produktov do kategórií alebo ich skrývanie sú každodenné výzvy pre nejedného e-shopára. Pri ručných úpravách stoja tieto úkony denne množstvo času. Vedeli ste, že stačí len pár klikov a celý proces zrýchlite a zefektívnite na maximum?

Inzerujte efektívne na vyhľadávačoch tovaru pomocou Mergada

Stačí, aby ste pre správu inzercie na porovnávačoch tovaru používali napríklad feed marketingový nástroj Mergado. Ten vám prinesie kvalitné výsledky pre váš či klientov e-shop – bez zásahu vývojárov, automaticky a s neobmedzeným počtom užívateľov.

|

 

Párovanie produktov je jedným z najčastejších problémov pri inzerovaní na porovnávačoch tovaru. Zabudnite na ručné a pracné nastavovanie produktového feedu. Základom úspešnej kampane je automatizácia

Ušetríte nielen prácu, ale aj čas, ktorý môžete investovať do ďalších úkonov pri správe inzercie.

Naozaj si poradíte so širokou škálou problémov. Od skrytia produktov, ktoré nechcete posielať do inzercie, až po vykonanie dočasných zmien, akými sú krátkodobé rozšírenie názvu o akčnú výhodu (doprava zadarmo alebo darček) či odstránenie nepovolených znakov. Na nástroj sa môžete spoľahnúť aj v prípade segmentácie produktov či pri nastavovaní správnych hodnôt pri parametroch tovaru.

 

Spravujte inzerciu e-shopu ako profesionál

Mergado Store obsahuje celý rad aplikácií, ktoré pomáhajú navyšovať tržby e-shopov z vyhľadávačov tovaru a iných kanálov. Tie vám poskytujú mimo iného pomoc pri biddovaní či lepšiu organizáciu práce. Medzi najobľúbenejšie z Mergado appiek patrí Pairing Bear, s ktorým vyriešite automatické párovanie na Heureke na pár klikov.

Potrebujete sa naučiť, ako dostať z Mergada a jeho aplikácií čo najviac? Vyberte si z ponuky školení, vedených odborníkmi z našich radov. Ak si nie ste istý, nechajte si pri správe vašej inzercie poradiť certifikovanými agentúrami či freelancermi.

Spoznajte Mergado bližšie

 Zaručeným zdrojom e-commerce inšpirácie je aj MergadoFest. Ten vám prináša prepojenie nabitého programu a networkingu v rodinnej atmosfére našich kancelárií.

Jeden obraz je viac ako tisíc slov. Využite napríklad video-nápovedy, s ktorými zaženiete aj tú najmenšiu pochybnosť s nastavením Mergada. A aby vám nič neuniklo z prostredia ecommerce trendov, na MergadoTV vám prinášame pravidelne rozhovory s odborníkmi z brandže.

Nie ste si stále istí, či Mergado vyskúšať? Urobte si bezplatný audit na našom webe. Jeho presné výsledky vám ukážu aktuálny stav e-shopu a miesta, na ktorých by bolo dobré popracovať. Vylaďte vašu inzerciu s Mergadom – na prvý mesiac si ho skúste zadarmo.

 

Zdieľať článok
Tento článok ti prináša

Mergado

Mergado je multifunkčný marketingový nástroj, ktorý pomáha e-shopom zlepšovať ich inzerciu na vyhľadávačoch tovaru ako sú Heureka, Zboží.cz a ďalšie. Poskytuje nástroje na správu a vylepšenie dátových feedov pre cenové porovnávače bez potreby zásahu vývojára. Mergado tiež ponúka rôzne aplikácie, ktoré rozširujú jeho funkcie a zvyšujú jeho výkonnosť.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Vyskúšajte automatické bidovanie s nástrojom Beed
2 min. čítanie

Vyskúšajte automatické bidovanie s nástrojom Beed

Nestrácajte čas ručným bidovaním a využite efektívnu propagáciu svojich produktov. Nielenže vám privedie relevantných zákazníkov, ale budete mať svoje náklady pod dohľadom. Na Heureke môžete na automatické bidovanie využiť hneď niekoľko nástrojov. Jedným z nich je Beed, o ktorom si v tomto článku povieme viac.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+