Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Instagram testuje nového chatbota 

Instagram vyvíja novú možnosť chatu s umelou inteligenciou v priamych správach. To by umožnilo klásť otázky systému AI v rámci akéhokoľvek chatového vlákna.

Instagram testuje nového chatbota 

AI preteky pokračujú

Meta v súčasnosti vyvíja rôzne nové generatívne nástroje AI pre Facebook, Instagram a WhatsApp. Tie sú navrhnuté tak, aby využili nové trendy v používaní aplikácií.

Už poznáme nástroje, ktoré vám pomáhajú vytvárať reklamy na Facebooku, nálepky na Instagrame alebo Stories na Facebooku. A teraz Meta testuje chatbota s umelou inteligenciou na Instagrame.

Funguje to tak, že keď do chatovacieho poľa napíšete @ai, Instagram vás presmeruje na chatbota s umelou inteligenciou, ktorý bude kedykoľvek k dispozícii na vaše otázky. Bot AI potom zahrnie odpovede do prebiehajúcej diskusie

zdroj: Instagram

Táto správa by mohla mať vplyv na dve kľúčové oblasti:

Po prvé, tento trend je v súlade so správaním používateľov v posledných mesiacoch, keď sa čoraz viac odkláňajú od verejného publikovania obsahu vo feede a Stories a namiesto toho sa presúvajú do DM. Práve tu Meta hľadá nové možnosti, ako si ich udržať a ešte viac zapojiť.

V druhom prípade ide o ďalší rozvoj generatívnej umelej inteligencie a jej integráciu do sociálnych sietí Meta. Tá sa chce v krátkodobom horizonte zamerať na vytváranie kreatívnych a expresívnych nástrojov a v dlhodobom horizonte na vývoj persón AI, ktoré budú používateľom pomáhať rôznymi spôsobmi.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?
3 min. čítanie

Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?

Rozšírená realita, virtuálna realita a živé vysielanie môžu značkám pomôcť zvýšiť príťažlivosť a zlepšiť online nakupovanie. Pre budúcnosť e-commerce bude dôležité sledovať a využívať nové technológie, aby sa zlepšila zákaznícka skúsenosť a prilákali noví zákazníci.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+