Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Instagram povolil sťahovanie Reels

Instagram minulý týždeň sprístupnil sťahovanie Reels videí pre všetkých. Táto možnosť bola doteraz k dispozícii len pre americký trh.

Instagram povolil sťahovanie Reels
Zdroj: Depositphotos

Verejné účty majú možnosť povoliť sťahovanie svojich Reels. Táto možnosť bude k dispozícii  iba v nových videách. V nastaveniach si jednoducho určíte, či udelíte povolenie na všetky alebo ho budete udeľovať na konkrétne videá. 

Stiahnuté videá budú obsahovať vodoznak Instagramu, používateľské meno autora a názov zvukovej stopy. Zvuk v stiahnutom klipe budú mať iba Reelsy s originálnymi zvukovými stopami. V prípade, že sa Reels používa licencovaný zvukový klip, stiahnuté video nebude obsahovať žiadny zvuk. 

Tento koncept je známy najmä z TikToku. Cieľom Instagramu je priniesť nové spôsoby ako dosiahnuť väčšie zapojenie, čo by mohlo pomôcť zvýšiť potenciál tvorcom Reels.

Zdroj: Meta

Ak tvorca povolil sťahovanie svojich klipov, v sekcii Zdieľanie sa teraz objaví nová možnosť Stiahnuť. Stiahnuté klipy sa budú zobrazovať s logom Instagramu a používateľským menom instagramového tvorcu a audio klipom.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 
10 min. čítanie

Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 

Dnes už legendárna akcia, ktorá sa vrátila na miesto svojich začiatkov. Marketing festival sa tentokrát opäť konal v brnenskom Janáčkovom divadle. Stovky senior marketérov z Česka, Slovenska, ale aj zahraničia prišli nasávať vedomosti a spojiť sa s novým kontaktami. 9 TOP rečníkov sa krásne dopĺňalo v zaujímavom programe poskladanom na mieru súčasnej marketingovej situácie. Prinášame […]

Michal Moricz Michal Moricz
Executive Director v Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+