Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Instabox Holandsko vyhlásil bankrot

Na holandskú pobočku spoločnosti Instabox bol vyhlásený konkurz. Pritom len nedávno sme informovali, že spoločnosť Instabox spojí svoje sily s doručovateľom balíkov Budbee pod názvom Instabee. Švédska doručovacia služba Instabox vstúpila na holandský trh minulý rok.

Instabox Holandsko vyhlásil bankrot

Oznam na webovej stránke spoločnosti 

Súd v Amsterdame vyhlásil konkurz na holandskú pobočku spoločnosti Instabox. Na holandskej webovej stránke sa uvádza, že zodpovednosť za spoločnosť prevzal správca konkurznej podstaty. Zákazníci, ktorí čakajú na balík alebo chcú vrátiť svoju zásielku, musia kontaktovať príslušný internetový obchod, uvádza Instabox.

Za spoločnosť prevzal zodpovednosť správca konkurznej podstaty.

Nie je jasné, čo konkurz znamená pre činnosť spoločnosti Instabox v Holandsku a jej pridružených partnerov. Podľa interného e-mailu, ktorý má Transport Online k dispozícii, sa čoskoro uskutočnia rozhovory so zamestnancami.

Zdá sa, že bankrot je pre partnerov a online spotrebiteľov prekvapením. Instabox je lídrom na trhu schránok na balíky v Holandsku. To, že bankrot bol prekvapením, potvrdila aj holandská spravodajská stránka Emerce. Podľa zamestnancov sa zlúčenie so spoločnosťou Budbee uskutočnilo s cieľom zbaviť sa starých dlhov spoločnosti Red Je Pakketje. O prácu príde celkovo 984 zamestnancov spoločností Red Je Pakketje a Instabox Nederland.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+