2 min. čítanie

Heureka CSS program: lepšie výsledky inzercie za nižšie ceny

Najväčší český nákupný poradca spúšťa novú verziu svojho programu CSS (Comparison Shopping Services). Pozrime sa, čo zahŕňa a aké výhody za svoje peniaze získate.

Heureka CSS program: lepšie výsledky inzercie za nižšie ceny

Čo je Heureka CSS program?

Skrátka služba, ktorá vám pomôže dosiahnuť lepšie výsledky z kampaní Shopping Ads a Performance Max. V závislosti od zvoleného balíka môžete získať aj celý rad ďalších výhod.

Menšie náklady, väčšia viditeľnosť

Jednou z hlavných výhod programu je až 20 % úspora nákladov v kampaniach Shopping Ads. Heureka vás neobmedzuje vo výdavkoch na reklamu ani v počte produktov, ktoré máte v Merchant Center. A v reklamnej jednotke získate štítok „Z webu Heureka.sk”.

Dva balíčky za nízke ceny

V porovnaní s pôvodným programom si teraz môžete vybrať z dvoch balíkov podľa svojich požiadaviek a finančných možností. Kým v základnom balíku s označením Basic a v cene 370 EUR získate všeobecné aukčné zvýhodnenie a možné zvýšenie miery prekliku reklám Shopping Ads, za úroveň Plus zaplatíte 211 EUR, ale získate aj VIP podporu pre zúčastnený e-shop, možnosť konzultácií s Merchant Center a Shopping Ads, ďalší zdroj dát alebo newsletter s novinkami zo sveta výkonnostného marketingu.

|

Transparentnosť a podpora

Na rozdiel od iných poskytovateľov podobných služieb sa nemusíte obávať, že by vás podpora odpojila alebo ponúkla len všeobecné odpovede. VIP podpora Heureky vždy prichádza s konkrétnym riešením, a to v češtine.

A ako je u spoločnosti Heureka zvykom, za celý program neplatíte žiadne skryté poplatky. Dokonca ani nemusíte byť na Heureke, aby ste sa mohli do programu zapojiť. Nemusíte sa obávať ani toho, že Heureka bude mať prístup k vášmu účtu Google Ads alebo Merchant Center.

Na záver

Ak hľadáte spoľahlivý nástroj na zvýšenie viditeľnosti svojich reklám, vyskúšajte Heureka CSS program. Môžete si vybrať z dvoch rôznych balíkov za nižšie ceny a navyše získate podporu veľkej a transparentnej značky.

Viac informácií o CSS programe nájdete na našej webovej stránke

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Tento článok ti prináša

Heureka Group

Heureka Group je najväčší cenový porovnávač a nákupný radca v Európe, pôsobiaci v 9 krajinách strednej a východnej Európy. Spoločnosť poskytuje služby, ktoré pomáhajú miliónom užívateľov nakupovať online efektívne a jednoducho, a obchodným partnerom sa prezentovať v rôznych európskych krajinách. Ponúka produkty a služby ako Heureka Shops, Heureka Ads a Heureka Insights, ktoré sú určené na podporu e-shopov, značiek a na poskytovanie dátových prehľadov.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Vyskúšajte automatické bidovanie s nástrojom Beed
2 min. čítanie

Vyskúšajte automatické bidovanie s nástrojom Beed

Nestrácajte čas ručným bidovaním a využite efektívnu propagáciu svojich produktov. Nielenže vám privedie relevantných zákazníkov, ale budete mať svoje náklady pod dohľadom. Na Heureke môžete na automatické bidovanie využiť hneď niekoľko nástrojov. Jedným z nich je Beed, o ktorom si v tomto článku povieme viac.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+