2 min. čítanie

HealthFactory.cz uvádza predplatné HomeBox

Pre mladých rodičov je starostlivosť o najmenších členov rodiny niekedy výzvou, ktorá si vyžaduje nielen lásku a starostlivosť, ale aj dostatok času a organizácie. Akadémia zdravia, prevádzkovateľ e-shopu HealthFactory.cz, ktorý sa zaoberá detskou výživou a starostlivosťou o deti, sa rozhodla uľahčiť tento rodičovský život zavedením novej služby s názvom HomeBox.

HealthFactory.cz uvádza predplatné HomeBox
Zdroj: Depositphotos

Predplatné pre najmenších

Vďaka tejto inovatívnej službe môžu rodičia jednoducho nakupovať a organizovať potreby svojich detí a zároveň ušetriť čas a stres spojený s nakupovaním. Ako to funguje? Po prihlásení do e-shopu HealthFactory.cz si rodičia môžu vybrať produkty, ktoré potrebujú, určiť frekvenciu doručovania a všetko ostatné vrátane platby sa uskutoční automaticky. To znamená, že nemusíte každý mesiac znovu objednávať tie isté výrobky.

To však nie je všetko. Hoci je celý proces automatický, predplatné HomeBox vám poskytuje flexibilitu. Každú objednávku môžete upraviť, ak sa napríklad zmenia vaše potreby alebo ak máte doma dostatok zásob.

Jedinečnou funkciou tejto služby je možnosť nastaviť profil pre vaše deti. HomeBox sa prispôsobí ich veku a aktuálnym potrebám. To znamená, že rastie spolu s vašimi deťmi a vy máte istotu, že budú mať vždy to, čo potrebujú.

Týždenný podcast UPdate

V súčasnosti je k dispozícii len v Českej republike

Health Academy sa spojila s mnohými známymi značkami, ako sú Kendamil, Pampers, Weleda, Moltex, Ella’s Kitchen, Holle a ďalšie, aby rodičom poskytla široký výber detskej výživy a výrobkov starostlivosti o dieťa. A čo je ešte lepšie, nebránia sa ani spolupráci s ďalšími partnermi, aby ponúkli ďalšie kvalitné a alternatívne výrobky.

Táto úžasná služba je v súčasnosti dostupná v Českej republike, ale plány do budúcnosti sú ambiciózne. Spoločnosť plánuje rozšíriť HomeBox do ďalších krajín, ako je Slovensko, Poľsko a Maďarsko, čo umožní prístup k tejto užitočnej a inovatívnej službe ešte väčšiemu počtu rodičov v regióne.

Rodičovstvo môže byť náročné, ale s pomocou služby HomeBox od HealthFactory.cz môžu rodičia získať viac času a pokoja, aby si mohli naplno vychutnať tie nádherné chvíle s našimi najmenšími.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+