1 min. čítanie

GymBeam spustil nový podcast s názvom Rest Day

Spoločnosť GymBeam začína natáčať živé rozhovory vo svojom fitness hube v pražskej štvrti Karlín.

GymBeam spustil nový podcast s názvom Rest Day

Natáčanie je otvorené pre verejnosť

Spoločnosť GymBeam spustila nový podcast s názvom Rest Day, ktorý je založený na formáte živého rozhovoru s tromi ambasádormi – Jakubom Enžlom, Janom Liškom a Anitou B. a ich hosťami. Relácia vychádza každý mesiac na kanáli YouTube spoločnosti GymBeam a ďalších streamovacích platformách, ako sú Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

Natáčanie relácie prebieha v pražskom Karlíne vo Fitness Hub, ktorý je počas prípravy jednotlivých epizód prístupný verejnosti. Každý môže hosťom priamo položiť otázku. V aktuálnej epizóde je respondentom David Luu, s ktorým ambasádori diskutujú najmä o sociálnych médiách.

Okrem podcastu sa GymBeam venuje aj tvorbe obsahu na sociálnych sieťach – napríklad na jeho kanáli YouTube je viac ako 30 relácií od tréningov, recenzií až po zábavné formáty, pričom celkovo má už viac ako 500 videí a 15 miliónov pozretí.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Neprijatie vlastného tela ovplyvňuje nákupné správanie Čechov
3 min. čítanie

Neprijatie vlastného tela ovplyvňuje nákupné správanie Čechov

Hoci módne trendy do určitej miery formujú módne preferencie spotrebiteľov, najnovší výskum GLAMI Fashion (Re)search ukazuje, že pri nákupe oblečenia stále prevládajú stereotypy, a to ako z hľadiska štandardov krásy a postavy, tak aj veku. V dôsledku toho tretina Čechov radšej vynecháva letné aktivity, aby neodhalila svoje telo, a tretina Čechov nad 55 rokov pociťuje […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+