Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Glami má nového generálneho riaditeľa

Marketplace Glami patrí medzi popredné vyhľadávače módy. Je súčasťou investičnej skupiny Miton a pôsobí v 14 krajinách. Spoločnosť Glami včera oznámila nástup nového CEO.  

Glami má nového generálneho riaditeľa

Zmena vedenia zodpovedá vízií spoločnosti

Novým generálnym riaditeľom sa stal Ján Kešelák (na snímke). V spoločnosti doteraz pôsobil na pozícií Chief Revenue Officer. Pomáhal napríklad s expanziou na nové trhy alebo integráciou poslednej talianskej akvizície.  

“Zmena vedenia zodpovedá krátkodobej a dlhodobej vízii vyhľadávača módy, ktorou je úspešné dokončenie integrácie talianskeho Stileo v najbližšom období. Spoločnosť Glami získala strategického hráča s 30-členným tímom na jar tohto roku a práve Kešelák sa postaral o integráciu v rámci rozvoja marketingového a obchodného tímu. Okrem toho má skúsenosti s predchádzajúcou expanziou spoločnosti Glami do siedmich krajín vrátane Chorvátska, Slovinska a Pobaltia.”

“Úlohou nového CEO bude dokončiť transformáciu spoločnosti v poprednú platformu na objavovanie módy založenú na hyperpersonalizácii a umelej inteligencii,” uviedla spoločnosť.

Tomáš Hodboď ostáva ako člen boardu

Zakladateľ spoločnosti Glami a partner spoločnosti Miton Tomáš Hodboď povedie nový investičný fond Glami Ventures. Glami Ventures investuje v prvom roku 5 miliónov EUR  na rozvoj umelej inteligencie v ecommerce. Podporí projekty zamerané na jednoduchší výber a nákup tovaru online, ako aj projekty obehového hospodárstva. “Budem naďalej podporovať spoločnosť Glami ako člen predstavenstva a zároveň pomáhať pri hľadaní strategických a investičných projektov v spoločnosti Glami Ventures,” uviedol Hodboď.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+