Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Fashion store nahradí značka s.Oliver

Nemecká módna značka s.Oliver otvorí do konca mája 11 predajní v hypermarketoch Globus. Do nových predajní investuje necelý milión eur.

Fashion store nahradí značka s.Oliver
Zdroj: Depositphotos

s.Oliver rozširuje predajne v Česku

Nemecká módna značka s.Oliver sa rozhodla výrazne rozšíriť sieť svojich predajní v Českej republike. V období od začiatku marca do konca mája postupne otvorí 11 nových predajní v bývalých predajniach Fashion Store, ktoré sa nachádzajú v hypermarketoch Globus po celej krajine.

Nové predajne sa otvárajú v hypermarketoch Globus v Plzni, Českých Budějoviciach, Olomouci, Ústí nad Labem, Opave, Liberci, Karlových Varoch, Ostrave, Chomutove, Havířove a Brne. Zákazníkom bude ponúknutá podobná ponuka, na akú sú zvyknutí z existujúcich predajní, t. j. dámske a pánske oblečenie pre voľný čas. 

Týždenný podcast UPdate

“Zákazníci Globusu boli na prítomnosť značky s.Oliver v predajniach Fashion Store dlhodobo zvyknutí a nechceli o ňu prísť. Keď sa Globus rozhodol tieto predajne v roku 2023 zatvoriť, rozhodli sme sa sieť predajní prevziať a naďalej poskytovať zákazníkom dostupnosť ich obľúbenej značky,” hovorí Vladislav Hypš, country manager s.Oliver pre Českú republiku a Slovensko.

Spoločnosť s.Oliver vytvorí v regiónoch približne 50 pracovných miest, pričom k dispozícii budú aj pracovné miesta na čiastočný úväzok. Celková očakávaná investícia predstavuje necelý milión eur. Zákazníci nových predajní dostanú k nákupu 25 % zľavu a darček.

Skupina s.Oliver, ktorú v roku 1969 založil Bernd Freier, pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta. V súčasnosti s.Oliver prevádzkuje v Českej republike 23 maloobchodných predajní a štyri outlety. Na Slovensku je ďalších päť maloobchodných predajní.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?
3 min. čítanie

Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?

Rozšírená realita, virtuálna realita a živé vysielanie môžu značkám pomôcť zvýšiť príťažlivosť a zlepšiť online nakupovanie. Pre budúcnosť e-commerce bude dôležité sledovať a využívať nové technológie, aby sa zlepšila zákaznícka skúsenosť a prilákali noví zákazníci.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+