2 min. čítanie

Fashion store nahradí značka s.Oliver

Nemecká módna značka s.Oliver otvorí do konca mája 11 predajní v hypermarketoch Globus. Do nových predajní investuje necelý milión eur.

Fashion store nahradí značka s.Oliver
Zdroj: Depositphotos

s.Oliver rozširuje predajne v Česku

Nemecká módna značka s.Oliver sa rozhodla výrazne rozšíriť sieť svojich predajní v Českej republike. V období od začiatku marca do konca mája postupne otvorí 11 nových predajní v bývalých predajniach Fashion Store, ktoré sa nachádzajú v hypermarketoch Globus po celej krajine.

Nové predajne sa otvárajú v hypermarketoch Globus v Plzni, Českých Budějoviciach, Olomouci, Ústí nad Labem, Opave, Liberci, Karlových Varoch, Ostrave, Chomutove, Havířove a Brne. Zákazníkom bude ponúknutá podobná ponuka, na akú sú zvyknutí z existujúcich predajní, t. j. dámske a pánske oblečenie pre voľný čas. 

Týždenný podcast UPdate

“Zákazníci Globusu boli na prítomnosť značky s.Oliver v predajniach Fashion Store dlhodobo zvyknutí a nechceli o ňu prísť. Keď sa Globus rozhodol tieto predajne v roku 2023 zatvoriť, rozhodli sme sa sieť predajní prevziať a naďalej poskytovať zákazníkom dostupnosť ich obľúbenej značky,” hovorí Vladislav Hypš, country manager s.Oliver pre Českú republiku a Slovensko.

Spoločnosť s.Oliver vytvorí v regiónoch približne 50 pracovných miest, pričom k dispozícii budú aj pracovné miesta na čiastočný úväzok. Celková očakávaná investícia predstavuje necelý milión eur. Zákazníci nových predajní dostanú k nákupu 25 % zľavu a darček.

Skupina s.Oliver, ktorú v roku 1969 založil Bernd Freier, pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta. V súčasnosti s.Oliver prevádzkuje v Českej republike 23 maloobchodných predajní a štyri outlety. Na Slovensku je ďalších päť maloobchodných predajní.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+