Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Erwin Brunner je novým prevádzkovým riaditeľom Rohlik.cz

Potravinový e-shop Rohlik.cz oznámil novú posilu vo svojom vedení. Prevádzkovým riaditeľom sa stal Erwin Brunner, bývalý riaditeľ distribučných centier spoločnosti Amazon pre strednú Európu.

Erwin Brunner je novým prevádzkovým riaditeľom Rohlik.cz
Zdroj: E15

Nový prírastok v manažmente

Posledné dva roky pôsobil ako európsky viceprezident pre prevádzku v americkej doručovateľskej spoločnosti Gopuff. Predtým viedol stredoeurópske distribučné centrá spoločnosti Amazon, vrátane napríklad skladov v českej Dobrovízi.

V spoločnosti Rohlik je zodpovedný najmä za prevádzku a rozvoj logistiky.

Vo vedení spoločnosti ho doplnia generálny riaditeľ Tomáš Čupr, výkonný riaditeľ pre zahraničné trhy Olin Novák, finančný riaditeľ Vinetou Bajaj, ktorý do spoločnosti nastúpil začiatkom roka, technický riaditeľ Ondřej Klamt, obchodný riaditeľ Marek Hübner a personálna riaditeľka Alžběta Doležalová.

Okrem Českej republiky pôsobí Rohlík.cz aj v Maďarsku, Rakúsku, Nemecku a Rumunsku. Za rok 2022 spoločnosť vykázala tržby vo výške viac ako 13 miliárd Kč. Podľa jej šéfa Tomáša Čupra bola na českom trhu zisková, celkovo však skončila v prevádzkovej strate kvôli investíciám do expanzie. Rozbieha pilotnú prevádzku v talianskom Miláne a plánuje spustiť služby v španielskom Madride.

Credit: Lupa.cz

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+