Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

ECOMMERCE ONE a Banxware pomôžu e-shopom s financovaním

Nemecká spoločnosť ECOMMERCE ONE oznámila spoluprácu s fintech spoločnosťou Banxware. Internetoví predajcovia, ktorí používajú platformu ECOMMERCE ONE, tak majú prístup k riešeniu okamžitého digitálneho financovania. Cieľom spoločnosti Banxware je zjednodušiť prístup ku kapitálu pomocou podnikateľských úverov. 

ECOMMERCE ONE a Banxware pomôžu e-shopom s financovaním

Potreba väčšej likvidity

Podľa Miriam Wohlfarth, výkonnej riaditeľky spoločnosti Banxware, zvýšenie inflácie znamená vysoké riziko likvidity predovšetkým pre malé a stredné podniky. Tradičné banky nedokážu v krátkom čase kompenzovať nedostatok finančných prostriedkov, a to kvôli byrokratickým procesom. Následkom toho musia mnohé podniky vyhlásiť konkurz. 

Vďaka digitálnemu procesu podávania žiadostí je Banxware schopný spracovať žiadosti o financovanie do 15 minút. Spoločnosti majú spravidla prístup k schváleným prostriedkom do 24 hodín. Cieľom je pomôcť malým a stredným podnikom a demokratizovať prístup ku kapitálu.

Financovanie pre partnerov ECOMMERCE ONE

Odteraz môžu partneri, ktorí podnikajú prostredníctvom platformových riešení siete ECOMMERCE ONE, žiadať o podnikové financovanie priamo. ECOMMERCE ONE je ekosystém, ktorý vytvára pridanú hodnotu pre online obchodovanie prostredníctvom spolupráce rôznych softvérových spoločností. Medzi tieto spoločnosti patria poskytovatelia multikanálových služieb Afterbuy a DreamRobot, ako aj poskytovateľ softvéru Gambio.

Softvérové riešenia a služby ECOMMERCE ONE podporujú online predajcov v celom hodnotovom reťazci a majú im uľahčiť prácu. Vďaka partnerstvu s Banxware rozhodujú o dĺžke, výške a účele financovania samotní žiadatelia. Ako potvrdil zástupca spoločnosti ECOMMERCE ONE, výška financovania, ako aj výška splátok, sa určujú podľa najnovších tržieb, nie podľa obchodných transakcií, ako to často býva v prípade tradičných úverov.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?
3 min. čítanie

Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?

Rozšírená realita, virtuálna realita a živé vysielanie môžu značkám pomôcť zvýšiť príťažlivosť a zlepšiť online nakupovanie. Pre budúcnosť e-commerce bude dôležité sledovať a využívať nové technológie, aby sa zlepšila zákaznícka skúsenosť a prilákali noví zákazníci.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+