2 min. čítanie

Ecommerce Bridge mení vedenie

Portál Ecommerce Bridge od júna 2021 mení vedenie a prechádza pod agentúru Mondays na čele s Marcelom Milom. Novou CEO platformy sa stáva Petra Trubinská.

|

Portál Ecommerce Bridge od júna 2021 mení vedenie a prechádza pod agentúru Mondays na čele s Marcelom Milom. Novou CEO platformy sa stáva Petra Trubinská.

“Ecommerce Bridge je platforma s obrovským potenciálom. Z online magazínu by sme ho radi prepozicionovali na ecommerce hub, kde si každý nájde o online biznise všetko, čo ho zaujíma – nielen prostredníctvom článkov, videí, podcastov, informácií o eventoch a aktuálnych novinkách, ale aj cez množstvo ďalších zaujímavých formátov, ktoré pripravujeme. Pôvodná ambícia zakladateľa Štefana Polgáriho rozšíriť činnosť Bridge-u za slovenské a české hranice zostáva živá aj v našom pláne. Tím z Mondays sú skvelí partneri a som veľmi zvedavá, kam nás táto spoločná cesta zavedie,” načrtla svoje plány Petra Trubinská, CEO Ecommerce Bridge SK/CZ.

CEO agentúry Mondays, Marcel Milo, vysvetľuje, prečo sa agentúra rozhodla do tohoto projektu ísť: “V Mondays rozširujeme portfólio našich projektov a akvizícia Ecommerce Bridge zapadala do kontextu nášho online podnikania. V Ecommerce Bridge vidíme potenciál a chceme, aby aj Slovensko dostalo projekt, ktorý bude napomáhať edukácii a rozvoju trhu.” 

Doterajší Managing Director a zakladateľ Štefan Polgári zostáva v úlohe strategického partnera a poradcu. Svoj času bude venovať najmä práci CEO affiliate siete Dognet. “V projekte Ecommerce Bridge stále vidím potenciál. Osobne som sa však rozhodol naplno venovať Dognetu. Preto som rád, že si Ecommerce Bridge našiel nový manažment a verím, že projekt dostanú tam, kam som mal pri zakladaní ambíciu ja,” vysvetlil Štefan.  

Ten založil Ecommerce Bridge pred takmer 3 rokmi ako ďalšiu zložku svojho online podnikania. Platforma má v súčasnosti aktívnu slovenskú a českú verziu. Počas 1. a 2. vlny pandémie v minulom roku bola jeho činnosť značne spomalená, ale dnes prichádza s veľkými novinkami

Mesačná návštevnosť portálu je 30 až 50 tisíc marketérov, majiteľov eshopov a ďalších návštevníkov z ecommerce ekosystému v Česku a na Slovensku. Každý trh má svoj separátny portál. Ďalších niekoľko tisíc návštevníkov zasahuje prostredníctvom svojich sociálnych sietí a podcastových platforiem.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Týždenný sumár 23/2024: Sociálne médiá začínajú suplovať vyhľadávače, unikátny produkt priťahuje viac ako cena, otestuje Reel ešte pred zverejnením
6 min. čítanie

Týždenný sumár 23/2024: Sociálne médiá začínajú suplovať vyhľadávače, unikátny produkt priťahuje viac ako cena, otestuje Reel ešte pred zverejnením

Pozrite sa na príklady ako využiť aplikáciu WhatsApp for Business na zvýšenie predajov. Shein začína ponúkať zánovné položky. Zhrnuli sme najzaujímavejšie májové udalosti a pridali k nim vlastný pohľad na vec.

Veronika Slezáková Veronika Slezáková
Editor in Chief @ Ecommerce Bridge, Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+