1 min. čítanie

Ecommerce Bridge LIVE pokračuje! Tentokrát 16.2 v Prešove

Po úspešnej prvej konferencii Ecommerce Bridge LIVE v Trnave sa “roadshow” presúva na východ do Prešova. V Trnave sme sa veľa vecí naučili a preto prichádzame do Prešova o to múdrejší a lepšie pripravení ?

Štefan Polgári Štefan Polgári
Founder, Ecommerce Bridge & Dognet
Ecommerce Bridge LIVE pokračuje! Tentokrát 16.2 v Prešove

Po úspešnej prvej konferencii Ecommerce Bridge LIVE v Trnave sa “roadshow” presúva na východ do Prešova.

V Trnave sme sa veľa vecí naučili a preto prichádzame do Prešova o to múdrejší a lepšie pripravení ? Zapracovali sme na programe konferencie aj na LIVE streame.

Čo vás v Prešove čaká a neminie:

  • line-up piatich prednášajúcich expertov na e-commerce
  • lepší a hlavne uzavretý LIVE stream dostupný odkiaľkoľvek
  • vylepšený priestor na networking
  • občerstvenie
  • skvelá súťaž na záver extra pre návštevníkov v Prešove

Kedy: 16. februára 2023 o 18.00 hod.

Kde: Trojka Šariš Pub. Prostějovská 127B, 080 01 Prešov Pridať udalosť do Google kalendára

Tešíme sa na vás!

Kúpiť lístok na konferenciu Kúpiť lístok na LIVE stream

 

 

Hlavní partneri

Partneri

 

Ecommerce Bridge LIVE Prešov – prvý blok Zoznam prednášok
16.
február
1

18:00 Redizajn, rebrand, migrácia a iné strašiaky e-shopárov

O čom bude prednáška?

Keď padnú v diskusii slová ako redizajn, rebrand alebo migrácia z jedného e-shop riešenia na druhé, skoro každému napadnú najskôr hrozby: “Čo ak prídem o pozície na Google? Kto prenesie obsah e-shopu? Koľko budú stáť všetky prepojenia a čo všetko máme vlastne prepojené?” A to je úplne v poriadku. Každý krok na vyšší level v biznise je spojený so strachom a neistotou. Dôležité však je, aby ste tieto kroky robili! V prednáške si prejdeme jednotlivé témy a sami uvidíte, že so správnym tímom a jasným postupom začnete vidieť najskôr benefity a nové príležitosti.

Ivan Cingel
COO & e-commerce consultant

+421 948 940 982 ivan.cingel@creativesites.sk

2

18:30 5 najčastejších chýb v e-mail marketingu a ako ich riešiť

O čom bude prednáška?

Chcete vedieť, aké najväčšie chyby robia začínajúci, ale aj zabehnutí e-shopári v e-mail marketingu? Nachystali sme si pre vás 5 častých e-mailingových chýb. Poradíme vám, ako ich najlepšie vyriešiť, a hlavne, ako vôbec vyhnúť.

Ondřej Ratajský
Marketing leader

+420 721 461 350 ondrej.ratajsky@smartemailing.cz

Kúpiť lístok na konferenciu Kúpiť lístok na LIVE stream

 

Prestávka

45 minútový výživný networking v Prešove pri dobrom jedle

Ecommerce Bridge LIVE Prešov – druhý blok Zoznam prednášok
16.
február
1

19:45 PPC bez RTB je ako lietadlo bez krídel. Získajte z vašich PPC viac!

O čom bude prednáška?

Zistite ako skombinovať to najlepšie z PPC a RTB reklamy. Ich výhody sú nepopierateľné, je čas ich využiť aj vo vašom biznise. Lepší brand, lepší dosah, lepší predaj, neoberajte sa už o výsledky.

Alex Prochyra
Founder Managino Group

+421 917 642 862 prochyra@managinogroup.com

Dominik Hrabčák
PPC špecialista

hrabcak@managino.agency

2

20:15 Ako zodpovedať náročné otázky, ktoré čakajú každý e-shop, ktorý chce uspieť ?

O čom bude prednáška?

Každý e-shop potrebuje mať pre svoj rast špičkovo zvládnuté dva základné piliere - produkt a marketing. Na to, ako sa s nimi popasovali v Takoy, sa pozrieme pomocou série náročných otázok. Team šikovných Bardejovčanov dosiahol za rok 2022 na 13 trhoch obrat 6 mil. eur. Ako trhový líder v strednej Európe spája Takoy zdanlivo nespojiteľné svety - umelecký design a výrobu látok s pragmatickým svetom e-commerce, dátovej analytiky a výkonnostného marketingu.

Boris Gogola
CEO & owner

gogola.boris@gmail.com

Exkluzívna súťaž

o super ceny pre účastníkov konferencie v Prešove. Hráme o knihy z dielne Dognet, špeciálnu cenu od TAKOY a 2×50€ poukážku od Zľavomat

?

Kúpiť lístok na konferenciu Kúpiť lístok na LIVE stream

 

Hlavní partneri

Partneri

 

Zdieľať článok
Štefan Polgári
Founder, Ecommerce Bridge & Dognet

Už od puberty pracujem na vlastných projektoch. Veľmi skoro som pochopil, že robiť “weby pre klientov” je cesta do … nie úplne pre mňa. Tak som začal pracovať na vlastných projektoch. V 17 rokoch som mal portfólio asi 350 webov so zameraním na financie a poväčšine na českom trhu. Boli postavené na organickom vyhľadávaní zo Seznam.cz a keď trošku vylepšili algoritmus, weby “popadali”. Neskôr som sa zamestnal, okúsil prácu vo veľkej agentúre a aj na krásnej pozícii “IT project Manager”, kde by som vydržal do dôchodku, nebyť ambícií. Tak sme spoločne s agentúrou VISIBILITY rozbiehali affiliate sieť Dognet, ktorá úspešne operuje v CEE regióne už viac ako 10 rokov. Síce s VISIBILITY už sieť nepôsobí viac ako 4 roky, no jej kľúčová úloha pri štarte je nepopierateľná. Dognet má viacero podprojektov, ako napríklad knižky o online a affiliate marketingu Super Affiliate Academy, organizuje affiliate meetupy HotDognet (po celej CEE) a spolu organizoval affiliate konferenciu Affilhero. Robíme veľmi veľa pre edukáciu trhu. Medzičasom som spustil projekt Ecommerce Bridge, ktorý verím že v roku 2024 bude tak isto silne etablovaný v rámci CEE. Je to online magazín pre ecommerce scénu, eshopy a celkovo online podnikanie. Prevádzkujem tiež, asi jediné, Múzeum Mobilov v Európe. Som veľmi hrdý na to, akým spôsobom je celá firma a jej projekty postavené. Že už väčšinou nestoja na mojej osobe a mám úžasný team, ktorý vie viesť projekty aj bez môjho “mikromanažmentu”. Moje obľúbené motivačné bláboly: 👍 “Done is better than perfect” 👍 “Nestrelíš, nedáš gól” 👍 “Aj pád na hubu je krok vpred” 👍 “Veci treba robiť a nie sa o nich rozprávať” Ak si to dočítal až sem, gratulujem, máš veľa voľného času. Investuj ho do “strieľania” a nie krčmovým rečiam, ktoré ešte nikomu nepomohli.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Prečo si kúpiť lístky na Web Summit v Lisabone
3 min. čítanie

Prečo si kúpiť lístky na Web Summit v Lisabone

Web Summit je jedna z najväčších a najprestížnejších technologických konferencií na svete. Bola založená v roku 2009 a každoročne sa koná v Lisabone. Konferencia priťahuje tisíce návštevníkov vrátane technologických odborníkov, startupov, investorov, politických lídrov a zástupcov médií.

Andrej Sopka Andrej Sopka
Head of Digital, Targetovo
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+