Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

E-shop Ovečkárna otvára kamenný obchod v Prahe

Ovečkárna otvorila svoju prvú pražskú pobočku, po Zlíne je to druhý e-shop s výrobkami najmä z ovčej vlny.

E-shop Ovečkárna otvára kamenný obchod v Prahe
Zdroj: Oveckarna

Po Zlíne otvára Ovečkárna predajňu aj v Prahe

Ovečkárna, e-shop s výrobkami najmä z ovčej vlny a ďalších prírodných materiálov, otvoril svoju prvú pražskú pobočku. Po minuloročnom otvorení predajne Ovečkárna v Zlíne je to už druhá predajňa, kde sa zákazníci môžu s jej výrobkami zoznámiť na vlastnej koži.

V pražskej predajni na Národní ulici chce Ovečkárna ponúknuť svojim zákazníkom možnosť osobnej skúsenosti s výrobkami z vlny. Rovnako ako predajňa v Zlíne chce návštevníkom poskytnúť útulnú a hrejivú domácu atmosféru.

“Pražská predajňa je pre nás logickým krokom v prepojení e-shopu a maloobchodu, ktoré sme si už vyskúšali s predajňou v Zlíne. Vzhľadom na širokú zákaznícku základňu v Prahe a stredných Čechách je pre nás Praha jasnou voľbou. Otvorením predajne na Národní 38 chceme dostať náš tovar k väčšiemu počtu zákazníkov a tým súčasným umožniť, aby si tovar oťukali v kamennej predajni. V našej novej predajni si môžu pozrieť široký sortiment posteľného prádla, bytových doplnkov, oblečenia, obuvi a ďalších výrobkov z ovčej vlny, všetko si ohmatať a vyskúšať na vlastnej koži. V najbližších rokoch uvažujeme o rozšírení maloobchodnej predajne aj mimo Českej republiky. Naša hlavná pozornosť však naďalej plne smeruje k rastu maloobchodného predaja,” hovorí Ondřej Machala, generálny riaditeľ spoločnosti Ovečkárna.

Ovečkárna bola založená v roku 2009 v Zlíne, keď začala s predajom na tradičných trhoch v okolitých mestách. V roku 2011 sa presunula do online sveta a o osem rokov neskôr získala titul najlepší e-shop na Heureke. Svoj tovar dováža nielen do Českej republiky, ale aj na Slovensko, do Maďarska, Rakúska, Nemecka a Rumunska. Jej cieľom je expandovať so svojimi výrobkami do celej Európy.

Tlačová správa

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Najviac e-shopov je v Bratislavskom kraji, najvyššie obraty majú v Žilinskom
2 min. čítanie

Najviac e-shopov je v Bratislavskom kraji, najvyššie obraty majú v Žilinskom

Počet e-shopov rastie vo všetkých krajoch, zvyšujú sa aj ich obraty. „V prvých 9 mesiacoch 2023 fungovalo v Bratislavskom kraji na Shoptete vyše 1 330 online obchodov. Ide o suverénne najvyšší počet na Slovensku, a to aj v prepočte na počet obyvateľov,“ konštatuje Ivo Mrena, Country Lead pre Slovensko, zo spoločnosti Shoptet, ktorá zabezpečuje fungovanie […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+