14. januára 2020

Kamil Chalupa

PR Manager Zásilkovna
14. januára 2020

V Slovanskom dome budú opäť tancovať hviezdy českého a slovenského internetu

2 min čítanie

Druhý ročník českého E-commerce plesu je už za dverami. Je to jediná akcia, na ktorej môžete stretnúť tie najvýznamnejšie tváre českej a slovenskej e-commerce scény. Na jeho účastníkov čaká večer plný hudby, tanca, uvoľnenej zábavy a netradičných zážitkov.

Ples sa koná už 31. januára v pražskom Slovanskom dome. Svoju účasť potvrdili napríklad podpredseda predstavenstva Alazy.cz, Tomáš Havryluk, bratia Petr a Martin Kasové z Pilulka.cz alebo Jan Řežáb z Time Is Ltd.

S kým sa môžete na plese stretnúť?

Hudobné, herecké a módne celebrity zastúpi huslista Jan Svěcený, Zdeňka Žádníková z Dejvického divadla a návrhárka Jitka Klett. Večerom vás prevedie moderátor Petr Vondráček.

Celý ples pre vás usporiadala popredná česká spoločnosť Zásilkovna, na čele so svojou zakladateľkou a prvou dámou e-commerce Simonou Kijonkovou. Generálnym partnerom je spoločnosť Spinoco, ktorá ponúka unikátne riešenia pre efektívnu komunikáciu v e-commerce.

Plesom vás bude sprevádzať hudba kapely Joybox, ktorá spolupracuje s mnohými externými hudobníkmi ako sú napríklad Onřej Brzobohatý, Aleš Háma alebo víťazka piatej série speváckej súťaže SuperStar, Tereza Mašková.

Na čo ďalšie sa môžete tešiť?

Súčasťou plesu je aj luxusná trojchodová večera, ktorú si účastníci môžu vychutnať za sprievodu skvelých Duo Violoncellos.

Ani tento rok nebude chýbať bohatá tombola, pripravené je množstvo skvelých cien na čele s Hi-Tech 3D tlačiarňou od spoločnosti Prusa Research. Výťažok z tomboly poputuje, podobne ako minulý rok, na dobročinné účely.

Počas večera bude k dispozícii aj networkingová zóna, kde sa o hudobný sprievod postará DJ Márty.

Vstupenky na toto podujatie môžete zakúpiť tu.

Viac informácií o plese nájdete na stránke: ecommerceples.cz

Tešíme sa na Vás!

Získaj novinky ako prvý

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.

Autor článku

Kamil Chalupa

PR Manager Zásilkovna

Mohlo by Vás zaujímať

Posledné
Obľúbené