2 min. čítanie

V Slovanskom dome budú opäť tancovať hviezdy českého a slovenského internetu

Druhý ročník českého E-commerce plesu je už za dverami. Je to jediná akcia, na ktorej môžete stretnúť tie najvýznamnejšie tváre českej a slovenskej e-commerce scény. Na jeho účastníkov čaká večer plný hudby, tanca, uvoľnenej zábavy a netradičných zážitkov.

Kamil Chalupa
PR Manager Zásilkovna

Ples sa koná už 31. januára v pražskom Slovanskom dome. Svoju účasť potvrdili napríklad podpredseda predstavenstva Alazy.cz, Tomáš Havryluk, bratia Petr a Martin Kasové z Pilulka.cz alebo Jan Řežáb z Time Is Ltd.

S kým sa môžete na plese stretnúť?

Hudobné, herecké a módne celebrity zastúpi huslista Jan Svěcený, Zdeňka Žádníková z Dejvického divadla a návrhárka Jitka Klett. Večerom vás prevedie moderátor Petr Vondráček.

Celý ples pre vás usporiadala popredná česká spoločnosť Zásilkovna, na čele so svojou zakladateľkou a prvou dámou e-commerce Simonou Kijonkovou. Generálnym partnerom je spoločnosť Spinoco, ktorá ponúka unikátne riešenia pre efektívnu komunikáciu v e-commerce.

Plesom vás bude sprevádzať hudba kapely Joybox, ktorá spolupracuje s mnohými externými hudobníkmi ako sú napríklad Onřej Brzobohatý, Aleš Háma alebo víťazka piatej série speváckej súťaže SuperStar, Tereza Mašková.

Na čo ďalšie sa môžete tešiť?

Súčasťou plesu je aj luxusná trojchodová večera, ktorú si účastníci môžu vychutnať za sprievodu skvelých Duo Violoncellos.

Ani tento rok nebude chýbať bohatá tombola, pripravené je množstvo skvelých cien na čele s Hi-Tech 3D tlačiarňou od spoločnosti Prusa Research. Výťažok z tomboly poputuje, podobne ako minulý rok, na dobročinné účely.

Počas večera bude k dispozícii aj networkingová zóna, kde sa o hudobný sprievod postará DJ Márty.

Vstupenky na toto podujatie môžete zakúpiť tu.

Viac informácií o plese nájdete na stránke: ecommerceples.cz

Tešíme sa na Vás!

Zdieľať článok
Kamil Chalupa
PR Manager Zásilkovna
Týždenný podcast UPdate
Podobné články
V poradí ôsmy event nás čaká v metropole východu – 19.10.2023 v Košiciach!
2 min. čítanie

V poradí ôsmy event nás čaká v metropole východu – 19.10.2023 v Košiciach!

Čaká nás poriadne nabitý program. Môžete sa klasicky tešiť na štyroch rečníkov z rôznych oblastí e-commerce. Príďte si vychutnať zaujímavé a inšpiratívne príbehy. Pokiaľ by ste nemali možnosť prísť osobne, máme pre vás pripravený LIVE stream, ktorý si budete môcť pozrieť potom aj zo záznamu.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Binet, Sharp a Ritson: Čo sa od nich môžu naučiť slovenskí marketéri?
10 min. čítanie

Binet, Sharp a Ritson: Čo sa od nich môžu naučiť slovenskí marketéri?

Les Binet, Mark Ritson, Byron Sharp, Seth Godin či Philip Kotler. To je TOP 5 najrešpektovanejších svetových marketingových osobností medzi marketérmi na Slovensku. Vyplýva to z prieskumu Panelu marketingových profesionálov Go4insight a TheMarketers.biz z decembra 2022. O tom, ktorí z nich sú tí najvýznamnejší a aký prínos pre našu branžu v dnešných zložitých časoch predstavujú, […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Marketing RULEZZ: Ako na efektívny marketing a budovanie značiek v roku 2024
5 min. čítanie

Marketing RULEZZ: Ako na efektívny marketing a budovanie značiek v roku 2024

Celá naša branža dnes potrebuje návrat k tomu, čo v marketingu a komunikácii naozaj funguje. Aj preto je hlavnou témou 13. ročníka marketingovej konferencie Marketing RULEZZ „Back to the Roots“, ktorá sa uskutoční 22. 11. 2023 v Starej tržnici v Bratislave. V krátkom rozhovore s Petrom Šebom, programovým lídrom konferencie, sa dozviete, prečo by ste […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+