2 min. čítanie

V Slovanskom dome budú opäť tancovať hviezdy českého a slovenského internetu

Druhý ročník českého E-commerce plesu je už za dverami. Je to jediná akcia, na ktorej môžete stretnúť tie najvýznamnejšie tváre českej a slovenskej e-commerce scény. Na jeho účastníkov čaká večer plný hudby, tanca, uvoľnenej zábavy a netradičných zážitkov.

Kamil Chalupa
PR Manager Zásilkovna

Ples sa koná už 31. januára v pražskom Slovanskom dome. Svoju účasť potvrdili napríklad podpredseda predstavenstva Alazy.cz, Tomáš Havryluk, bratia Petr a Martin Kasové z Pilulka.cz alebo Jan Řežáb z Time Is Ltd.

S kým sa môžete na plese stretnúť?

Hudobné, herecké a módne celebrity zastúpi huslista Jan Svěcený, Zdeňka Žádníková z Dejvického divadla a návrhárka Jitka Klett. Večerom vás prevedie moderátor Petr Vondráček.

Celý ples pre vás usporiadala popredná česká spoločnosť Zásilkovna, na čele so svojou zakladateľkou a prvou dámou e-commerce Simonou Kijonkovou. Generálnym partnerom je spoločnosť Spinoco, ktorá ponúka unikátne riešenia pre efektívnu komunikáciu v e-commerce.

Plesom vás bude sprevádzať hudba kapely Joybox, ktorá spolupracuje s mnohými externými hudobníkmi ako sú napríklad Onřej Brzobohatý, Aleš Háma alebo víťazka piatej série speváckej súťaže SuperStar, Tereza Mašková.

Na čo ďalšie sa môžete tešiť?

Súčasťou plesu je aj luxusná trojchodová večera, ktorú si účastníci môžu vychutnať za sprievodu skvelých Duo Violoncellos.

Ani tento rok nebude chýbať bohatá tombola, pripravené je množstvo skvelých cien na čele s Hi-Tech 3D tlačiarňou od spoločnosti Prusa Research. Výťažok z tomboly poputuje, podobne ako minulý rok, na dobročinné účely.

Počas večera bude k dispozícii aj networkingová zóna, kde sa o hudobný sprievod postará DJ Márty.

Vstupenky na toto podujatie môžete zakúpiť tu.

Viac informácií o plese nájdete na stránke: ecommerceples.cz

Tešíme sa na Vás!

Zdieľať článok
Kamil Chalupa
PR Manager Zásilkovna
Týždenný podcast UPdate
Podobné články
2 min. čítanie

Ecommerce Bridge LIVE pokračuje! Tentokrát 16.2 v Prešove

Po úspešnej prvej konferencii Ecommerce Bridge LIVE v Trnave sa “roadshow” presúva na východ do Prešova. V Trnave sme sa veľa vecí naučili a preto prichádzame do Prešova o to múdrejší a lepšie pripravení 🙂 Zapracovali sme na programe konferencie aj na LIVE streame. Čo vás v Prešove čaká a neminie: line-up piatich prednášajúcich expertov […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
11 min. čítanie

Najväčšia moravská konferencia pre e-shopy je tu. Poďte to zažiť s nami!

Pre mnohé e-shopy sa pomaly, ale isto začína náročné obdobie. Ústup koronavírusových opatrení, začiatok vojny na Ukrajine a s tým súvisiaci nástup hospodárskej recesie pravdepodobne ukončia hody, ktoré vo svete e-commerce vládli posledné dva roky a prejavia sa nižšou ochotou spotrebiteľov nakupovať. Napriek tomu existuje pomerne veľa e-shopov, ktoré sa s touto situáciou vyrovnávajú s […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok