2 min. čítanie

E-commerce Berlin Expo 2022 má potvrdených prvých speakerov. Na koho sa môžete tešiť?

E-commerce Berlin Expo (EBE) je jednou z najznámejších medzinárodných konferencií pre digitálnych lídrov, inovátorov a podnikateľov v oblasti elektronického obchodu. Uskutoční sa 5. mája 2022 v STATION-Berlin. Podujatie ponúka pôsobivú zostavu rečníkov z celej Európy, ktorí sú poprednými odborníkmi vo svojich oblastiach – môžete sa teda tešiť na vzrušujúce témy!

E-commerce Berlin Expo 2022 má potvrdených prvých speakerov. Na koho sa môžete tešiť?

Medzi všetkými, ktorí vystúpia, budú aj prezentácie týchto vynikajúcich rečníkov:

Fathy Abdelmonam, produktový manažér @ Zalando

Constantinos Calios, zakladateľ a CEO @ Korodrogerie.de

Cengiz Duelger, viceprezident digitálnych výstupov Hub @ Sky Deutschland Fernsehen GmbH & Co. KG

Ben Harmanus, hlavný marketingový manažér, EMEA @ Hubspot

Peter Hartmann, globálny manažér digitálneho marketingu @ Henkel

Jörg Heinemann, riaditeľ pre inovácie a digitalizáciu @ Otto

Sakina Hitzemann Account Manager DACH @ Wish

Monique Paulsen, Payment projektový manažér a vedúci tímu pre prevenciu podvodov@ MYTOYS GROUP

zdroj: ecommerceberlin

Rýchly prehľad niektorých tém 

Čakajú Vás témy ako optimalizácia konverzného pomeru, finančná nezávislosť v e-commerce či inšpirácie ako vybudovať globálny business. V krátkosti spomeňme aspoň niektoré z nich:

#1 Kúpiť teraz, zaplatiť neskôr

Monique Paulsen a Thomas Ficht zo spoločnosti MYTOYSGROUP budú hovoriť o platobnom prístupe, ktorý prináša revolúciu v odvetví elektronického obchodu. 

#2 Prieniky contentu a commerce

Prezentácia Erika Reintjesa sa bude týkať e-commerce sveta a toho, ako sa dá urobiť modernejším, krajším a príťažlivejším vďaka správnemu nákupnému zážitku. Cieľom je, aby ľudia chceli veci kupovať nielen tým, že budú dobre vyzerať, ale aby sa dokázali emočne spojiť s nákupom.

#3 Stratégia produktu

Stratégia produktu v e-biznise je naozaj dôležitá, pretože váš produkt je vašou hlavnou devízou. Fathy Abdelmonam, produktový manažér spoločnosti Zalando, prichádza s prezentáciou s názvom “Od funkcie k problému, ktorý stojí za to vyriešiť. Ako môžu iné tímy inšpirovať vašu produktovú stratégiu?” 

#4 Marketplaces

Miro Morczinek, generálny riaditeľ spoločnosti Moebel24, sa bude venovať téme “Platform Extreme nová oblasť marketplace po pandémii”. Prezentácia sa bude týkať toho, ako môžu byť marketplaces úspešné a čo by ste mali zvážiť, než sa do tejto oblasti pustíte!

To samozrejme nie je všetko. Zistite viac informácií alebo sa registrujte. Vstup je zdarma.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Týždenný sumár 23/2024: Sociálne médiá začínajú suplovať vyhľadávače, unikátny produkt priťahuje viac ako cena, otestuje Reel ešte pred zverejnením
6 min. čítanie

Týždenný sumár 23/2024: Sociálne médiá začínajú suplovať vyhľadávače, unikátny produkt priťahuje viac ako cena, otestuje Reel ešte pred zverejnením

Pozrite sa na príklady ako využiť aplikáciu WhatsApp for Business na zvýšenie predajov. Shein začína ponúkať zánovné položky. Zhrnuli sme najzaujímavejšie májové udalosti a pridali k nim vlastný pohľad na vec.

Veronika Slezáková Veronika Slezáková
Editor in Chief @ Ecommerce Bridge, Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+