Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Doménová koncovka .sk stále oslavuje 30 rokov. Akcia na výhodnú registráciu domény

Spoločnosť SK-NIC v rámci oslavy 30. výročia doménovej koncovky .sk pripravila výhodnú registráciu novej domény. 

Doménová koncovka .sk stále oslavuje 30 rokov. Akcia na výhodnú registráciu domény

Počas 7 dní od 23. do 29. októbra 2023 (vrátane) bude cena za registráciu novej domény 5,- EUR bez DPH. Šírte túto dobrú správu ďalej!

Veríme, že spoločne sa nám takto opäť podarí ponúknuť každému, kto chce začať alebo rozšíriť  svoj online biznis alebo projekt, dobrý dôvod na registráciu novej domény.

Zabezpečená doména = šťastná doména

Sme radi, že v zabezpečení touto technológiou sme na svetových TOP priečkach. Už viac ako  54,4 % domén s najkrajšou doménovou koncovkou .sk je totiž chránených vďaka DNSSEC!

Ak ste tak ešte neurobili, zabezpečte takto aj domény z Vášho portfólia!

Naši v tejto chvíli už ôsmi kvalitatívne akreditovaní registrátori tak rozhodne robia.

Sme ekologickejší

Pri príležitosti 30-teho výročia najkrajšej doménovej koncovky .sk sme sa rozhodli, že vysadíme stromček za každú novú registráciu. Radi tak prispejeme k ešte krajšiemu reálnemu Slovensku. A prvé desaťtisíce sa už nachádzajú v našich krásnych horách!

Týždenný podcast UPdate

O SPOLOČNOSTI SK-NIC

Spoločnosť SK-NIC, a. s., je správcom domény najvyššej úrovne .sk. Od polovice 90-tych rokov je uznaná organizáciou IANA (Internet Assigned Numbers Authority), ktorá manažuje koreňovú zónu DNS ako delegovaný manažér domény .sk 

SK-NIC, a. s. je v rámci národných domén najvyššej úrovne v Európe najúspešnejším registrom v oblasti otvorenosti voči svojej komunite registrátorov domén, pričom počet akreditovaných registrátorov na Slovensku dosiahol v minulosti maximálnu úroveň 5900 subjektov (poznámka: v Európe existujú len traja ďalší správcovia národných domén, ktorí majú viac než 1000 registrátorov, pričom napríklad v Českej republike pôsobí len niečo cez 40 registrátorov, alebo v Nemecku, ktoré je najväčším celosvetovým trhom s doménami, pôsobí len o niečo viac než 300 registrátorov). 

Tlačová správa

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+