2 min. čítanie

Českí bratia s dôvodom na radosť. Predajca luxusnej módy Breuninger otvára eshop

Ani nie pred mesiacom spoločnosť Breuninger avizovala vstup na 5 nových európskych trhov. Zdá sa, že módny a lifestylový predajca je na akomsi ťažení a opäť expanduje. Tentokrát prichádza do Českej republiky. 

Českí bratia s dôvodom na radosť. Predajca luxusnej módy Breuninger otvára eshop

Otvorenie 6 trhov v priebehu jedného roka

Nemecká spoločnosť Breuninger založená v roku 1881 v Štuttgarte v súčasnosti prevádzkuje niekoľko obchodných domov v Nemecku a na medzinárodnej úrovni. Maloobchodný predajca je zameraný predovšetkým na prominentných zákazníkov a patrí k najúspešnejším v segmente luxusného tovaru. Ponúka najmä módu a prémiový tovar pre domácnosť.

zdroj: Breuninger

Švajčiarsky trh bol posledným z DACH regiónu, na ktorý spoločnosť v roku 2019 vstúpila. Nasledovalo Poľsko a spoločnosť Breuninger rozšírila svoj online obchod do Belgicka, Holandska, Luxemburska, Španielska a Talianska. 

Spoločnosť Breuninger pokračuje v rozsiahlej expanzii. Len v tomto roku pribudlo šesť krajín.

Breuninger v Česku

Nový internetový obchod bude v českom jazyku s medzinárodnou doménou breuninger.com. Podľa vyjadrenia spoločnosti e-shop obsahuje sortiment výrobkov a značiek, ktoré odrážajú štandard spoločnosti Breuninger. Českí zákazníci môžu svoje objednávky očakávať v rozmedzí troch až piatich dní. Tie sa totiž balia v centrálnom sklade v nemeckom Sachsenheime.

“Ako popredný omnichannel predajca módy a životného štýlu rozširujeme našu online ponuku do susednej Českej republiky, čo predstavuje významný míľnik v našej stratégii internacionalizácie. Teraz budeme môcť uspokojiť rastúci dopyt početných českých zákazníkov,” hovorí generálny riaditeľ Holger Blecker.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+