2 min. čítanie

Česká módna značka Chatty otvorila nový obchod

V stredu 14. decembra otvorila česká módna značka Chatty novú predajňu na Staromestskom námestí v Prahe.

Česká módna značka Chatty otvorila nový obchod

Nový obchod v centre Prahy

Módna značka Chatty, za ktorou stoja návrhárky Radka Sirková a Anna Tušková, otvorila v stredu 14. decembra nový obchod v centre Prahy, len pár krokov od Staromestského námestia. 

Obchod na Rámovej ulici 1 navrhol architekt a umelecký riaditeľ Jiří Matura. Dizajn interiéru vychádza z brutalistickej podoby pôvodného obchodu. Hlavnou dominantou priestoru je obrovský kus kameňa, ktorý po odpojení slúži ako pult, podporený štruktúrovanou stenou a svetelným dizajnom na zvýraznenie sezónnych kolekcií. 

zdroj: Chatty

Atmosféru dotvára kožená pohovka od talianskeho dizajnéra Guida Faleschiniho zo 70. rokov. Je určený pre tých, ktorí práve nenakupujú a zatiaľ môžu popíjať šampanské Mumm. 

Líder hi-end módy

CHATTY je v súčasnosti jednou z najuznávanejších a najobľúbenejších módnych značiek v Českej republike. Z pôvodne street wear konceptu sa vypracovali do pozície lídrov súčasnej českej hi-end módy.

Tvorbu návrhárov charakterizujú prvotriedne materiály, dokonalé remeselné spracovanie a osobitý dizajn, ktorý kombinuje moderné ženské siluety so športovými detailmi a prvkami pánskej módy.

zdroj: Chatty

V roku 2017 získali návrhárky Radka Sirková a Anna Tuškovái ocenenie Design IT Award Vogue Italy a Vogue Ukraine. V tom istom roku zaradil časopis Forbes Radku a Annu medzi najvplyvnejšie ženy Českej republiky a časopis ELLE označil CHATTY za svetový módny talent. 

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+