Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Česi si vychutnajú nový vzhľad Android TV

Používatelia multimediálnych zariadení s operačným systémom Android TV si mohli všimnúť nasadenie nového grafického dizajnu, ktorý sa okrem iného prejavil aj v prepracovanej domovskej stránke.

Česi si vychutnajú nový vzhľad Android TV

Android TV je evolúciou Google TV

Multimediálny box operátora SledováníTV, ale napríklad aj televízne centrum Android nVidia Shield Pro, dostali v posledných dňoch aktualizáciu na novú verziu operačného systému. Pre tých, ktorí už televíziu Google poznajú, to nie je žiadna novinka. Podstatnou zmenou je, že oba systémy sú prakticky vzhľadovo zjednotené. Grafika domovskej stránky je teraz atraktívnejšia, ale chýba im zásadná funkcia dostupná na iných trhoch – odporúčania najlepších výberov zo streamovacích služieb vo forme grafiky.

Nový Android TV je de facto evolúciou vlastného systému, ktorý si používatelia mohli prvýkrát vyskúšať pod názvom Google TV v roku 2020. Na príchod novej verzie Android TV upozorňuje úvodná obrazovka v rámci oznámení. Po potvrdení tejto novinky sa spustí krátky grafický sprievodca, ktorý používateľa s ňou oboznámi. Aplikácie sú teraz zoradené do samostatnej kategórie v hornej časti hlavnej ponuky. Domovská obrazovka je evolúciou pôvodnej obrazovej ponuky, je však vizuálne príťažlivejšia.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber

credit: Mediaguru

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+