1 min. čítanie

Česi si vychutnajú nový vzhľad Android TV

Používatelia multimediálnych zariadení s operačným systémom Android TV si mohli všimnúť nasadenie nového grafického dizajnu, ktorý sa okrem iného prejavil aj v prepracovanej domovskej stránke.

Česi si vychutnajú nový vzhľad Android TV

Android TV je evolúciou Google TV

Multimediálny box operátora SledováníTV, ale napríklad aj televízne centrum Android nVidia Shield Pro, dostali v posledných dňoch aktualizáciu na novú verziu operačného systému. Pre tých, ktorí už televíziu Google poznajú, to nie je žiadna novinka. Podstatnou zmenou je, že oba systémy sú prakticky vzhľadovo zjednotené. Grafika domovskej stránky je teraz atraktívnejšia, ale chýba im zásadná funkcia dostupná na iných trhoch – odporúčania najlepších výberov zo streamovacích služieb vo forme grafiky.

Nový Android TV je de facto evolúciou vlastného systému, ktorý si používatelia mohli prvýkrát vyskúšať pod názvom Google TV v roku 2020. Na príchod novej verzie Android TV upozorňuje úvodná obrazovka v rámci oznámení. Po potvrdení tejto novinky sa spustí krátky grafický sprievodca, ktorý používateľa s ňou oboznámi. Aplikácie sú teraz zoradené do samostatnej kategórie v hornej časti hlavnej ponuky. Domovská obrazovka je evolúciou pôvodnej obrazovej ponuky, je však vizuálne príťažlivejšia.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber

credit: Mediaguru

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Neprijatie vlastného tela ovplyvňuje nákupné správanie Čechov
3 min. čítanie

Neprijatie vlastného tela ovplyvňuje nákupné správanie Čechov

Hoci módne trendy do určitej miery formujú módne preferencie spotrebiteľov, najnovší výskum GLAMI Fashion (Re)search ukazuje, že pri nákupe oblečenia stále prevládajú stereotypy, a to ako z hľadiska štandardov krásy a postavy, tak aj veku. V dôsledku toho tretina Čechov radšej vynecháva letné aktivity, aby neodhalila svoje telo, a tretina Čechov nad 55 rokov pociťuje […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+