2 min. čítanie

Čeřovská odchádza z Rohlíka, bude riadiť komunikáciu v Alze

Eliška Čeřovská sa od júna stala hovorkyňou a PR manažérkou Alzy.

Čeřovská odchádza z Rohlíka, bude riadiť komunikáciu v Alze

Čeřovská stála pri začiatku CNN Prima News

Okrem vzťahov s médiami bude Eliška Čeřovská zodpovedná aj za rozvoj a riadenie komunikácie. A to nielen v Českej republike a na Slovensku, ale aj na ďalších zahraničných trhoch, kde Alza pôsobí. Vo funkcii nahradí Danielu Chovancovú, ktorá zo spoločnosti odišla v decembri minulého roka a od januára má na starosti vzťahy s médiami v CEE regióne v spoločnosti Kiwi.com.

Eliška Čeřovská začala svoju profesionálnu kariéru v televíznej skupine Prima, kde pôsobila viac ako desať rokov. Tam stála okrem iného pri zrode projektu CNN Prima News a zastávala pozíciu riaditeľky výroby spravodajstva. Do Alzy prichádza z internetového supermarketu Rohlik Group, kde strávila viac ako dva roky. Na novej pozícii bude Eliška zodpovedná za komunikáciu zákazníckych tém, vybraných firemných tém a CSR.

“Eliška pochádza z prostredia e-commerce a zákazník je pre ňu na prvom mieste, rovnako ako pre nás. Výhodou pre nás je, že má skúsenosti s riadením komunikácie na zahraničných trhoch. Preto veríme, že s jej pomocou posilníme našu komunikáciu aj mimo Českej republiky a sme presvedčení, že Eliška bude naďalej budovať dobré meno našej spoločnosti,” povedal Petr Bena, podpredseda predstavenstva Alza.cz.

Teším sa, že vďaka Alze získam nové skúsenosti v prostredí elektronického obchodu. Alza je dlhodobo lídrom nielen v oblasti predaja elektroniky, ale stojí napríklad aj za viacerými privátnymi značkami. Prevzatie celého portfólia tovaru vrátane služieb, ktoré Alza už ponúka alebo bude ponúkať zákazníkom, je skutočnou výzvou, na ktorú sa teším. Verím, že to bude pestrá komunikácia, ktorá zaujme nielen médiá, ale predovšetkým zákazníkov,” uviedla Eliška Čeřovská.

Credit: Mam.cz

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+