Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Britský marketplace Laced expanduje v Európe

Internetové trhovisko s luxusnými teniskami Laced expanduje do Európy a tento týždeň spustila weby v nemčine a francúzštine.  Spoločnosť so sídlom v Spojenom kráľovstve plánuje v najbližšom období spustiť prevádzku aj v Taliansku a Holandsku.

Britský marketplace Laced expanduje v Európe
Zdroj: Depositphotos

Platforma pre predaj exluzívnych tenisiek

Laced je online trhovisko, ktoré spája kupujúcich a predajcov vzácnych, exkluzívnych tenisiek a luxusného tovaru. Marketplace vyniká niekoľkými výhodami: Overuje pravosť tovaru a ponúka spracovanie objednávok v ten istý deň, dodávky sedem dní v týždni a výplatu v ten istý deň ako predaj. Trhovisko založil Chris Gibbons v roku 2018.

V máji tohto roku získala spoločnosť investíciu vo výške 12 miliónov dolárov v rámci financovania série A. Tým sa celkové investície do spoločnosti vyšplhali na 17 miliónov dolárov. Už vtedy oznámila, že kapitálovú injekciu využije na medzinárodnú expanziu.

Týždenný podcast UPdate

Laced smeruje do Nemecka a Francúzska

Spustením nových špecializovaných webových stránok v nemčine a francúzštine sa začala expanzia do ďalších európskych krajín. Neskôr budú spustené holandská a talianska verzia. Spoločnosť Laced uviedla, že počet jej zamestnancov sa zvýši o 25 %.

“Polovicu dekády po spustení v Spojenom kráľovstve a po tom, čo sme sa stali najdôveryhodnejším webom na ďalší predaj v krajine, sme nesmierne hrdí na to, že teraz expandujeme do Európy. Ponúkame rovnaké skvelé overovacie procesy, portfólio produktov a zákaznícky servis európskym kupujúcim a predajcom,” povedal Chris Gibbons, zakladateľ a generálny riaditeľ.

“Základom platformy a poslania Laced je naše presvedčenie, že každý, nech je kdekoľvek, by mal mať možnosť ísť na internet, kúpiť si luxusný tovar a nechať si ho čo najjednoduchšie doručiť až domov. Rozšírenie do Európy znamená, že sa nám podarí dostať viac originálnych položiek do rúk väčšieho počtu zákazníkov, čo bolo naším cieľom od samého začiatku,” uzatvára Gibbons.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Plánujete expanziu do zahraničia? Nepodceňte výber domény
5 min. čítanie

Plánujete expanziu do zahraničia? Nepodceňte výber domény

Pri zakladaní nového e-shopu, no aj rebrandingu značky je dôležité premýšľať nad voľbou koncovky pre vašu doménu. Ak sa chystáte zatiaľ pôsobiť najmä na slovenskom trhu, budete zrejme uvažovať o použití lokálnej domény .sk. Tá vám však v budúcnosti pri možnej expanzii do ďalších krajín už nebude stačiť. Zistite, aké sú výhody lokálnych aj globálnych […]

Matej Karaba Matej Karaba
Long-term Impact & Business Consultant v Opinest
Prečítať článok
CEE región: Exportný unikát s túžbou rásť
4 min. čítanie

CEE región: Exportný unikát s túžbou rásť

Náš región je centrom rozmanitých kultúr, z ktorých vyrastajú komplexné digitálne trhy. Napriek zvýšeniu cien energií a zhoršujúcej sa geopolitickej situácii si však stredoeurópsky región udržuje najvyšší medziročný rast. Iné trhy sú už výrazne presýtené a ďaleko zaostávajú v rýchlom raste. Ak máte chuť rásť, pri exporte do CEE regiónu je stále kam.

Michal Valent Michal Valent
SEO and content specialist v Dexfinity
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+